Lucifer 6. Sezon Çıkış Tarihi Açıklandı! Lucifer 6. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

  • Whatsapp
Lucifer 6. Sezon Çıkış Tarihi Açıklandı! Lucifer 6. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Lucifer 6. sezon ne zaman çıkacak? ABD merkezli online akış platformu Netflix‘in en çok izlenen dizilerinden biri olan Lucifer‘ın yeni sezonu merakla bekleniyor. Lucifer’ın ilk sezonu 25 Ocak 2016’da yayınlanmıştı.

Loading...

Dizi bir çok kişi tarafından beğenilse de bazı kesimlerin de eleştirilerine neden olmuştu. Lucifer hayranları Lucifer 6.sezon ne zaman çıkacak sorusuna yanıt arıyordu. Dizi hayranlarının beklediği açıklama yapımcılarından geldi. Lucifer 6.sezon çıkış tarihi belli oldu. İşte Lucifer 6. sezonun başlayacağı tarih…

Lucifer 6. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Lucifer’in altıncı ve son sezonu 10 Eylül 2021’de Netflix’te başlayacak. Final sezonu olacak 6. sezon toplamda 10 bölümden oluşacak ve 2016’da başlayan dizi bu sezon ile sona erecek.

Lucifer 6. Sezon Çıkış Tarihi Açıklandı! Lucifer 6. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Lucifer 6. Sezon, Lucifer’in Son Sezonu mu?

Ne yazık ki, Lucifer 6. sezon gerçekten de Lucifer’in son sezonu olacak çünkü şu anda yedinci sezon için bir plan yok. Başlangıçta Netflix, diziyi 5. sezonla bitirmeyi planlıyordu; Ancak, dizinin hayranlarının başlattığı kampanya ile dizi bir sezon daha uzatıldı.

Loading...

Erken Bir ‘Lucifer’ Çıkış Tarihi

Beşinci sezonun son bölümünün 28 Mayıs 2021’de yayınlandığı göz önüne alındığında, bu çıkış tarihi birçok kişiyi şok etti. Genellikle, bir sezonun son bölümü ile yeni sezonun ilk bölümü arasında ortalama bir yıl beklemek gerekiyordu.

Hatta dördüncü ve beşinci sezonlar arasında, koronavirüs pandemisinin zorlukları nedeniyle bekleme süresi 15 ay kadar uzundu.

Lucifer 6. Sezon Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Beşinci sezondaki oyuncular Lucifer’in son sezonu için geri dönecekler. Bu oyuncular arasında Lucifer olarak Tom Ellis, Chloe olarak Lauren German, Maze olarak Lesley-Ann Brandt, Linda Martin olarak Rachael Harris, Ella Lopez olarak Aimee Garcia, Dan Espinoza olarak Kevin Alejandro, Trixie Espinoza olarak Scarlett Estevez ve DB Woodside olarak Amenadiel var.

Related posts