Loki 2. Sezon Onayını Aldı!

  • Whatsapp
Loki 2. Sezon Onayını Aldı! Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Loki‘nin birinci sezonun son bölümü kısa süre önce yayınladı. Ancak ilk sezon sona erdiği için hayranlar Loki 2. sezon olup olmayacağını bilmek istiyor. Peki Loki 2. sezon ne zaman? Loki dizisinin yeni sezonu hakkında bildiğimiz her şey bu haberde. 

Loading...

Michael Waldron tarafından yaratılan süper kahraman aksiyon dizisi ‘Loki’, ‘ WandaVision ‘, ‘ The Falcon and the Winter Soldier ‘ ve ‘ Black Widow ‘ ile birlikte Marvel Sinematik Evreni’nin 4. aşamasındaki ilk yapımlardan biridir. 

Marvel’ın son on yılda yayınladığı neredeyse tüm diğer içeriklerde olduğu gibi, ‘Loki’ hem eleştirmenlerden hem de hayranlardan çoğunlukla olumlu tepkiler aldı. 

Loki 2. Sezon Onayını Aldı! Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Web dizisinin 1. sezonu kısa süre önce sona erdi. 2. sezonun ne zaman çıkacağını merak ediyorsanız, işte detaylar…

Loki 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

‘Loki’ 1. sezon prömiyeri 9 Haziran 2021’de Disney+’da yapıldı ve 14 Temmuz 2021’de sona ermeden önce 6 bölüm yayınlandı. Aktör Clark Gregg (Phil Coulson’ı canlandıran) Mayıs 2020’de bir röportajda yanlışlıkla o sırada çıkacak olan ‘Loki’ dizisinin 10-12 bölüm olduğunu açıkladığında, hayranlar ‘Loki’nin olası ikinci sezonunun ilk ipucunu aldılar. 

Loading...
Loki 2. Sezon Onayını Aldı! Çıkış Tarihi Ne Zaman?

O zamanlar, 1. sezonun 6 bölüm olacağı zaten biliniyordu, bu yüzden bölümlerin geri kalanının ikinci sezonun bir parçası olması gerektiği sonucuna varıldı. Ocak 2021’de Waldon, Marvel ile Loki’nin ikinci sezonunu için bir anlaşma imzaladı. 

İlk sezonun çekimleri Ocak 2020’de başladı. Ancak COVID-19 nedeniyle çekimler yaklaşık altı ay boyunca durduruldu. 1. sezon çekimleri Aralık 2020’de tamamlandı. Kasım 2020’de çıkan haberlere göre ‘Loki’ 2. sezonun çekimlerinin Ocak 2022’de başlaması bekleniyor.

Loki 2. Sezon Onayını Aldı! Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Loki dizisinin 2. sezon çekimlerinde herhangi bir erteleme olmazsa, ‘Loki’ 2. sezonunun 2022’nin sonlarında veya 2023’ün başlarında çıkmasını bekleniyor.

Loki Dizisi Oyuncuları Kimler?

‘Loki’ 1. sezonda, Tom Hiddleston aynı adı taşıyan karakteri canlandırmaktadır. Oyuncu kadrosunda ayrıca Loki’nin bir varyantı olan Sylvie rolünde Sophia Di Martino; TVA ajanı Mobius M. Mobius rolünde Owen Wilson; TVA yargıcı Ravonna Renslayer rolünde Gugu Mbatha-Raw; TVA Avcısı B-15 rolünde Wunmi Mosaku; TVA Avcısı C-20 olarak Sasha Lane; TVA’nın yaratıcısı He Who Remains rolünde Jonathan Majors; Kid Loki rolünde Jack; Klasik Loki rolünde Richard E. Grant; ve Boastful Loki olarak DeObia Oparei vardır.

Related posts