in

La Casa De Papel 5. Sezon Tarih Duyurusu Paylaşıldı! LCDP 5. Sezon Geliyor!

La Casa De Papel 5. sezon ne zaman sorusu yeni fragman ile yanıt buldu. La Casa De Papel hayranları 5. sezon fragmanını merak ediyor. İşte LCDP 5. sezon hakkında tüm bilinenler

Dünya genelinde oldukça fazla hayranı olan La Casa De Papel dizisinin 5. sezon fragmanı Netflix tarafından paylaşıldı. La Casa De Papel‘in final sezonunun fragmanı kısa süre içerisinde binlerce izlenme aldı.

La Casa De Papel 5 Sezon Tarih Duyurusu Paylaşıldı LCDP 5 Sezon Geliyor

La Casa De Papel beşinci sezon konusu için yazılan detaylar şu şekilde: Bu sadece bir kavga değil, savaşın ta kendisi. Direniş geri dönüyor! İlk beş bölüm 3 Eylül, son beş bölüm 3 Aralık 2021’de.

La Casa De Papel 5. Kısım Tarih Duyurusu

“La Casa De Papel” dizisinin 4. sezonu 3 Nisan 2020’de Netflix’te yayınlanmıştı. Dördüncü sezon, her biri 43-61 dakika süren sekiz bölümden oluşmaktaydı.

Beşinci sezonla ilgili olarak Netflix Türkiye’nin YouTube kanalında bir tarih duyurusu paylaşıldı. La Casa De Papel‘in 5. sezonuyla ilgili olan fragmanda Netflix, yeni sezonun ne Zaman geleceğinide açıkladı.

LCDP’in finali olacak beşinci sezon ilk beş bölümü 3 Eylül 2021’de Netflix platformunda yayınlanacak. 5. sezonun diğer beş bölümü ise 3 Aralık 2021’de yayınlanacak.