in

La Casa De Papel 5. sezon ne zaman yayınlanacak? LCDP yeni sezon çıkış tarihi

La casa de papel 5 sezon gelecek mi? diye soruyorsanız bu haberimizde LCDP 5. sezon ne zaman? sorusunu cevapladık. Detaylar haberimizde…

La Casa De Papel’in  5. sezonu,  bu yılın sonlarında final sezonu olarak Netflix‘e geri dönecek. Dizinin 4. sezonunun kaldığı yerden devam etmesi bekleniyor. Haberzilla.com olarak dizide, bundan sonra ne olacağı, oyuncu kadrosuna kimin geri döneceği ve ne zaman yayınlanacağı hakkında tüm hayranlarının bilmesi gereken soruları cevapladık.

La Casa De Papel 5. sezon ne zaman yayınlanacak? LCDP yeni sezon çıkış tarihi

La Casa De Papel 5. sezon ne zaman yayınlanacak?

La Casa De Papel’in beşinci sezonu resmi olarak onaylandı. Bununla birlikte, Netflix, yaklaşan dizinin “La Casa de Papel’in beşinci ve son bölümü” olacağını doğruladı. 

Bununla birlikte, Netflix, bir çıkış tarihi de dahil olmak üzere gösterinin beşinci sezonu hakkında resmi olarak hiçbir şey açıklamadı.

La Casa De Papel 5. sezonun kadrosunda kimler var?

Ana soygun üyelerinin çoğunun İspanyol dramasının beşinci sezonu için geri dönmesi bekleniyor.

Bu, Tokyo (Úrsula Corberó), Profesör (Álvaro Morte), Lizbon (Itziar Ituño), Rio (Miguel Herrán), Denver (Jaime Lorente), Stockholm (Esther Acebo), Palermo (Rodrigo De la Serna) , Helsinki (Darko Peric), Bogotá (Hovik Keuchkerian) ve Marsella (Luka Peros) oyuncularını kapsıyor.

Bunun yanı sıra, Arturo (Enrique Arce), Alicia Sierra (Najwa Nimri), Manila (Belen Cuesta) ve Gandia (Jose Manuel Poga) gibi karakterlerin de geri dönmeleri bekleniyor.

Berlin’in (Pedro Alonso) da yeni sezonda tekrar geri dönüş yapıp yapmayacağına dair henüz bir onay yok, ancak büyük olasılıkla geri dönecek.

İLGİLİ HABER
The Boys 3. Sezon Ne Zaman? | 3. Sezon Çıkış Tarihi
Instagram Mesaj İstekleri Görünmüyor

Instagram Mesaj İstekleri Görünmüyor Çözümü | 2021

The Mandalorian nerede yayınlanıyor?

The Mandalorian Netflix de var mı? The Mandalorian nerede yayınlanıyor?