La Casa de Papel 5. Sezon Ne Zaman? Sorusu Fragman İle Yanıt Buldu

  • Whatsapp
La Casa de Papel 5 sezon

Netflix’in en çok izlenen İspanyol dizilerinden birisi olan La Casa de Papel’in 5. sezonunun fragmanı yayınlandı. Úrsula Corberó ve Álvaro Morte‘nin başrolünü paylaştığı La Casa de Papel final yapacağı 5. sezon ile ekranlara geri dönüyor.

Loading...

Netflix, La Casa de Papel’in merakla beklenen 5. sezon fragmanını yayınladı. Yayınlanmasına az kalan La Casa de Papel’in son sezonundan ilk görüntüler de ortaya çıkmış oldu. Netflix, paylaştığı fragmanın açıklama kısmına “Bu planda teslim olmak yok. La Casa de Papel: 5. Kısım, ilk 5 bölümüyle 3 Eylül’de yayında. Sadece Netflix’te.” açıklamasına yer verdi.

La Casa de Papel 5. Sezon Ne Zaman?

La Casa de Papel 5 sezon

La Casa de Papel’in 5. sezonu iki bölüm halinde yayınlanacak, ilk beş bölümü 3 Eylül’de, diğer altı bölümü ise 3 Aralık’ta yayınlanacak. Dizinin 5. sezonda toplam 10 bölüm olacak ve 5. sezon dizinin finali olacak.

La Casa de Papel 5. Sezon Fragmanı

Dünyanın dört bir yanındaki La Casa de Papel hayranları, 5. sezonunun fragmanını merakla bekliyorlardı ve Pazartesi günü fragman sonunda Netflix’in resmi YouTube kanalında yayınlandı.

Loading...

Fragman Tokyo’nun “100 saat 100 yıl gibi hissettirdi” diyerek şu anki ruh halini tarif ettiğini gösterirken, Profesör ayrıca Albay Tamayo ordusunu İspanya Bankası’na girmeye hazırlarken yağmur suyu deposunun keşfedildiğini ortaya koyuyor.

La Casa de Papel Oyuncuları

Ursula Corbero Tokyo’yu oynadığı ve Alvaro Morte Profesör olarak geri döndüğü için La Casa de Papel kadrosunun büyük bir sürprizi yok .

Diğer karakterler de geri döndü: Itziar Ituno ( Raquel Murillo ), Pedro Alonso ( Berlin ), Miguel Herran ( Rio ), Jaime Lorente ( Denver ), Esther Acebo ( Monica Gaztambide ), Enrique Arce ( Arturo Roman ), Rodrigo de la Serna ( Palermo ), Darko Peric ( Helsinki ), Najwa Nimri ( Alicia Sierra ), Hovik Keuchkerian ( Bogota ), Luka Peros ( Marsilya ), Belen Cuesta ( Manila ), Fernando Cayo ( Luis Tamayo ), Fernando Soto ( Angel Rubio ) , Jose Manuel Poga ( Cesar Gandia) ve Mario de la Rosa ( Suarez ).

Related posts