in

Beklenen Haber Geldi! La Casa De Papel 5. Sezon Ne Zaman?

La Casa De Papel 5. sezon ne zaman? diye merak ediyorsanız bu haberimizde Netflix’in en ünlü dizilerinden birisi olan LCDP’in 5. sezon tarihini açıkladık. İşte detaylar…

La Casa De Papel 5. sezon ne zaman? diye merak ediyorsanız bu haberimizde Netflix’in en ünlü dizilerinden birisi olan LCDP’in 5. sezon tarihini açıkladık. İşte detaylar…

Álex Pina tarafından yaratılan ‘ La Casa De Papel ‘, 2 Mayıs 2017’de yayınlanmasından bu yana uluslararası üne ve büyük bir hayran kitlesine sahip oldu. La Casa De Papel, dördüncü sezonla Netflix’te en çok izlenen dizilerden birisi oldu.

La Casa De Papel, The Professor adında esrarengiz bir adamın İspanya Kraliyet Darphanesi ve İspanya Bankası’nda soygun yapmak için bir grup insanı işe almasını konu alıyor. İzleyiciler, özellikle dördüncü sezonun sona erdiği olaydan sonra ne olacağını öğrenmek için dizinin beşinci sezonunu sabırsızlıkla bekliyor. İşte tüm detaylar!

La Casa De Papel 5. Sezon Ne Zaman?

La Casa De Papel’in 5. sezonu 31 Temmuz 2020’de doğrulandı. Beşinci sezonun çekimlerine Ağustos 2020’de başlanıldı ve Ocak 2021’de sona erdi. Ayrıca dizinin yeni sezonu şu an itibariyle post prodüksiyon aşamasında olduğu bildirildi. 

La Casa De Papel 5. Sezon Ne Zaman?

Başrollerinde Úrsula Corberó, Álvaro Morte, Itziar Ituño’nun olduğu dizinin 5. sezonunun 2021 yazında Netflix’te yayınlanmaya başlanacağı tahmin ediliyor. Ayrıca 5. sezon diğer sezonların aksine on bölümden oluşacak.

La Casa De Papel 5. Sezon Konusu Ne?

Dördüncü sezon, çetenin İspanya Merkez Bankası’ndaki soygunun son aşamalarını gerçekleştirmesiyle sona erer ve ardından kaçmaları gerekir. Ancak Profesör suçüstü yakalanır ve planlarında bir aksaklık yapan Müfettiş Sierra tarafından köşeye sıkıştırılır. 5. sezonda, Profesörün bu durumdan nasıl kurtulacağını göreceğiz. 

La Casa De Papel 5. Sezon Oyuncuları Kimler

Ana kadro üyelerinin çoğunun önümüzdeki sezonda rollerini yeniden canlandıracakları doğrulandı. Bu nedenle, şu oyuncuları tekrar görmeyi bekleyebiliriz: Álvaro Morte (Sergio Marquina/The Professor)/Salvador “Salva” Martín), Úrsula Corberó (Silene Oliveira/Tokyo), Itziar Ituño (Raquel Murillo/Lisbon), Jaime Lorente (Ricardo/Daniel Ramos/Denver), and Miguel Herrán (Aníbal Cortés/Rio).

La Casa De Papel 5. Sezon Ne Zaman?

5. sezonda göreceğimiz diğer oyuncular arasında Darko Perić (Mirko Dragic/Helsinki), Esther Acebo (Mónica Gaztambide/Stockholm), Hovik Keuchkerian (Bogotá), Enrique Arce (Arturo Román), Belén Cuesta (Julia/Manila), Luka Peroš (Marseille), Fernando Cayo (Colonel Luis Tamayo, Najwa Nimri (Alicia Sierra), Rodrigo de la Serna (Martín Berrote/Palermo/The Engineer). var.

İLGİLİ HABER
Netflix Duyurdu! Lupin 2. Sezon Ne Zaman?