in

Kelimelik Hile | Kelimelik Oyun Hilesi

Kelimelik uygulaması karantina ile birlikte daha da popülerleşti. Durum böyle olunca Kelimelik oyun hilesi arayanlarda arttı.

Kelimelik Oyun Hilesi

Kelimelik karşılıklı rakiplerin kendi sırası gelince oynadığı bir kelime yaratma oyunudur. Peki, bu oyunda daha fazla puan almak için kelimelik oyun hilesi var mı? diye soruyorsanız işte cevabı:

Kelimelik Oyun Hile

Kelimelik oyunu için hile arıyorsanız maalesef oyunun bilinen bir hilesi yok. Oyunda hile kullanmak yerine kelime araması için sözlük kullanabilirsiniz.

Kelimelik Oyunu Nasıl Oynanır?

Kelimelik karşılıklı rakiplerin kendi sırası gelince oynadığı bir kelime yaratma oyunudur. Oyunda alfabemizdeki bütün harfler ve 2 adet joker olarak kullanabileceğiniz harfler bulunmaktadır.

Oyunda normal harfler bir puan değerine sahiptir. Sıra kendisinde olan oyuncu elindeki harfleri en fazla puan alacak şekilde oyun tahtası üzerine yerleştirerek kelime oluşturur. Kelimelik 15×15’lik bir oyun tahtası üzerinde oynanmaktadır.

Oyunda tur süreleri oyuncuların isteğine bağlı olarak değişmektedir. Bu şekilde günlük hayatta vakit buldukça oyuna girebilir ve turunuza devam edebilirsiniz.

İLGİLİ HABER
D mi C mi Soruları | Doğruluk mu Cesaret mi Soruları
Avatar, Avengers: Endgame'i geride bıraktı

Avatar, Avengers: Endgame’i geride bırakarak yine tüm zamanların en çok hasılat yapan filmi oldu

Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü? ne zaman yayınlanacak?

Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü? ne zaman yayınlanacak?