Kaç Buluşmadan Sonra Sevgili Olunur?

  • Whatsapp
Kaç Buluşmadan Sonra Sevgili Olunur?

İlk buluşmalar gergin, ikinci buluşmalar heyecanlı, üçüncü buluşmalar ise, muhtemelen biraz daha rahattır. Peki siz ve hayatınızdaki bu yeni insanın özel bir ilişki kurması için kaç buluşma gerekiyor?

Loading...

Bir Kişiyle ‘Sevgili’ Olana Kadar Kaç Kez Buluşma Gereklidir?

Biriyle birkaç randevuya çıkmak, o kişiyle sevgili olduğunuz anlamına gelmemektedir. Bu buluşmalar, onlar hakkında bir fikir edinmenize ve karşınızdaki kişi ile sevgili olup olmayacağınıza karar vermek içindir.

İki veya üç randevuya kadar, bu kişiyi yeterince sevip sevmediğiniz konusunda oldukça iyi bir fikre sahip olmalısınız.

Kaç Buluşmadan Sonra Sevgili Olunur?

Bazı insanlar, birkaç randevudan sonra kendilerini resmen bir ilişki içinde sayarlar. Diğerleri ise, sevgili olmadan önce on veya daha fazla buluşma gerçekleşene kadar beklemek isteyebilir.

Loading...

Uygun bir ilişki kurmadan önce flört sürenizi ve randevu sayısı size özeldir. Bir taraf sevgili olmak istiyorsa ve diğeri hazır değilse, biraz daha randevuya çıkabilir ve işlerin nereye varacağına karşılıklı olarak karar verebilirsiniz.

Özellikle utangaç veya muhafazakarsanız, daha uzun sürebilir. Hazır olmadan önce birini öpmek için baskı hissetmemelisiniz.

Kaç Buluşmadan Sonra Seks Yapılır?

Öpüşmede olduğu gibi, bir ilişki sırasında seks çeşitli zamanlarda ortaya çıkabilir. Bazışaro seksten önce evliliğe kadar beklemeyi tercih ederler bazıları ise birlikte yatmadan önce ‘özel’ konuşmayı yapana kadar beklemek isterler.

Partneriniz ile aranızdaki cinsel gerilim güçlüyse birkaç randevuya çıktıktan sonra cinselliği düşünebilirsiniz. Cinsellikte doğru ya da yanlış cevap yoktur. 

Related posts