in ,

İzlenmesi Zor Filmler | En Rahatsız Edici Filmler

İzlenmesi Zor Filmler Neler ? diye merak ediyorsanız bu yazımızda Rahatsız Edici Filmleri listeledik. Sinema kültüründe rahatsız ediciliğiyle ön plana çıkan bir çok film bulunuyor. Aslında bu filmler korku kategorisine bile girmiyor. O kadar rahatsız edici öğe içeriyor ki bu filmleri sonuna kadar izlemeniz çok zor.

İzlenmesi Zor Filmler

  1. Bir Sırp Filmi / Srpski Film (2010)
  2. Yamyam İşkencesi / Cannibal Holocaust (1980)
  3. İnsan Kırkayak / The Human Centipede (2009)
  4. Salo Ya Da Sodom’un 120 Günü / Salò o le 120 giornate di Sodoma (1975)
  5. Hilkat Garibeleri / Freaks (1932)

Bir Sırp Filmi / Srpski Film (2010)

İzlenmesi Zor Filmler

İzlenmesi Zor Filmler listemizin ilk sırasında Bir Sırp Filmi / Srpski Film bulunuyor. Bu film dünya’da olmaması gerekiyor lan ! diyebileceğiniz bir rahatsız ediciliği var. Filmi izledikten birkaç gün boyuncu sahneleri aklınıza gelmesi çok olası. 

Bir Sırp Filmi Konusu

Filmdeki bir emekli porno oyuncusu bir sanat filmi teklifini kabul eder. Fakat bir süre sonra bu filmin aslında pedofili, nekrofili, çocuk istismarı gibi temaları içeren ve gerçek ölümlerin kaydedildiği sapkın bir film olduğunu anlaması işlenir.

Yamyam İşkencesi / Cannibal Holocaust (1980)

İzlenmesi Zor Filmler


İzlenmesi Zor Filmler listemizin bir diğer filmi 1980 yapımı Cannibal Holocaust filmi. Eğer filmde yaşanan olaylara şaşırmak, Oha artık bu da yapılmaz be ! demek istiyorsanız bu filmi izlemelisiniz. Bu filmi izlemeden önce çok sapık öğeler içerdiğini ve aşırı derecede rahatsız edebileceğini bilmelisiniz.

Yamyam İşkencesi Konusu

Güney Amerika’ya bir çekim için giden film ekibinin kaybolduktan sonra başlarına gelen olayları anlatıyor.

Film o kadar rahatsız edici ki filmin yönetmeni bu filmden sonra tutuklanmış ve filmdeki oyunculara zarar vermediğini kanıtladıktan sonra serbest kalmıştır.

İnsan Kırkayak / The Human Centipede (2009)

İzlenmesi Zor Filmler

İzlenmesi Zor Filmler listemizin belki de en rahatsız edici filmi olan İnsan Kırkayak filmi 2009 yapımı bir korku filmidir. South Park’ın bir bölümünde de işlenen bu filmi izlerken midenizin bulanması çok olası.

The Human Centipede Konusu

Kaçırdığı üç turisti “insan kırkayak” oluşturmak için anüsten ağızlarını ameliyat ile birleştiren bir Alman doktorun konusunu anlatmaktadır. 

Salo Ya Da Sodom’un 120 Günü / Salò o le 120 giornate di Sodoma (1975)

İzlenmesi Zor Filmler

Film o kadar fazla rahatsız edici öğeler içeriyor ki filmin normal görselini eklemeye gönlümüz el vermedi. Ayrıca bu filmi çeken yönetmenin öldürülmeden önce çektiği son filmdir. Hatta bu film yayınlandığı zaman birçok bölgede yasaklanmıştır. Filmi izleyenler tarafından filmin sonuna kadar dayanmanın akıl işi olmadığı rivayet edilir.

Salo Ya Da Sodom’un 120 Günü Film Konusu

Marquis de Sade’nin 1785 yılında yazdığı kitabın 1940’lı yıllara uyarlamasıdır.  Nazi Almanyasının kontrolünde olan İtalyan Sosyal Cumhuriyeti’nde geçer. Şehrin burjuvalarından dört kişi  9 kız 9 da erkek 18 genç insanı yakalayıp bir şatoya kapatırlar. Ve 120 gün boyunca ruhsal ve cinsel işkence uygularlar.

Hilkat Garibeleri / Freaks (1932)

İzlenmesi Zor Filmler

İzlenmesi Zor Filmler listemizin son filmi ise 1932 yapımı bir korku filmidir. Filmin o kadar rahatsız edici sahnesi bulunuyor ki  bu sahneler sinema izleyicilerini sinemayı terk etmesine neden olmuştur. 

Hilkat Garibeleri Film Konusu

Film bir sirkte geçer. Sirkteki hilkat garibeleri bedenlerini sergileyerek para kazanır. Sirkin primadonnası içlerinden birini öldürmek istiyince, birbirilerine sıkı sıkıya bağlı bir topluluk olan hilkat garibeleri bu kadın ve sevgilisi için korkunç bir intikam planı hazırlarlar.

WhatsApp Business nedir?

WhatsApp Business Nedir? | Normalinden Farkı Nelerdir?

Better Call Saul 5. Sezon

“Better Call Saul” 5. Sezon Ne Zaman Netflix’te Olacak?