in

İstegelsin hangi şehirlerde var?

İstegelsin hangi şehirlerde var? diye merak ediyorsanız bu haberimizde istegelsin servisinin hangi şehirlerde hizmet verdiğini listeledik.

Karantina nedeni ile birçok kişi market vb ortamlara gitmekten çekinmeye başladı. Durum böyle olunca online market alışverişi veren servislerde artmaya başladı. Bu servisler arasında Türkiye’nin yeni girişimlerinden biri olan istegelsin‘de bulunmaktadır.

Evinden çıkmadan market alışverişi yapmak isteyen kişilerin ilk tercihlerinden biriside istegelsin uygulamasıdır. Fakat istegelsin uygulamasını kullanmak isteyen ama bu uygulamasının hangi şehirlerde hizmet verdiğini bilmeyenler için bizde İstegelsin hangi şehirlerde var? sorusuna bu haberimizde cevap verdik.

İstegelsin hangi şehirlerde var?

İstegelsin, İstanbul, Kocaeli, Ankara, Bodrum, Eskişehir, İzmir ve Manisa’nın bazı bölgelerinde hizmet vermektedir. Ayrıca istegelsin CEO’su Sedat Yıldırım kargoyla teslim özelliği sayesinde  Türkiye’nin 81 iline hizmet vereceklerini de belirtti.

İstegelsin hangi illerde var?

Türkiye’nin 81 iline hizmet verecek olmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade eden istegelsin CEO’su Sedat Yıldırım, “Yeni uygulamaya koyduğumuz kargoyla teslim özelliği ile Türkiye’nin 81 iline ulaşabileceğiz. istegelsin olarak amacımız tüm Türkiye’ye hizmet verir hale gelmek. Şu anda İstanbul, Kocaeli, Ankara, Bodrum, Eskişehir, İzmir ve Manisa’nın bazı bölgelerinde faaliyet gösteriyoruz. Biz her şehre süpermarket olarak hizmet verene kadar, bu şehirler dışındaki illerdeki kullanıcılarımız da market fiyatına sipariş verebilsin diye kargoyla gönderilmeye uygun olan her ürünü kapılarına kadar teslim edeceğiz. istegelsin kalitesini Türkiye’nin her yerine taşımaktan dolayı mutluyuz” dedi.

Güncel ve detaylı bilgi için: https://www.istegelsin.com/

İLGİLİ HABER
Merhamet Yok Sözleri | Orkundk - Şehinşah
Netflix ipuçları

Netflix ipuçları ve püf noktaları: Netflix’den en iyi şekilde yararlanmanın 7 yolu

Rick and Morty 5. sezon ne zaman

Rick and Morty Hayranlarına Müjde: 5. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?