Into The Night 2. Sezon Ne Zaman? 2. Sezon Çıkış Tarihi

  • Whatsapp
Into The Night 2. sezon Into The Night 2. sezon ne zaman Into The Night 2. sezon çıkış tarihi Into The Night 2. sezon olacak mı

Mayıs 2020’de Netflix, ‘ Into the Night ‘ adlı ilk Belçika yapımı orijinal dizisini yayınladı. Gerilim dizisi, Jacek Dukaj’ın 2015 tarihli Polonya romanı ‘The Old Axolotl’ı konu almaktadır. Dizi, bir güneş felaketi Dünya’daki yaşamı tehdit ettiğinden beri güneş ışınlarından kaçınmak için Batı’ya uçmaya devam etmek zorunda olan bir grup insanı takip ediyor. 

Loading...
Into The Night 2. sezon Into The Night 2. sezon ne zaman Into The Night 2. sezon çıkış tarihi Into The Night 2. sezon olacak mı

Bu grubun uçakları kaçırılır ve zorluklar karşısında insanlar farklılıklarını bir kenara bırakıp hayatta kalmak için bir araya gelmelidir.

Jason George tarafından yaratılan dizi, tüyler ürpertici olay örgüsü nedeniyle oldukça beğeni topladı. Into The Night’ın 2. sezonunun çıkış tarihini merak ediyorsanız tüm detaylar haberimizde.

Into The Night 2. Sezon Çıkış Tarihi

Into The Night 2. sezonu 1 Temmuz 2020’de onaylandı. Ancak, henüz net bir çıkış tarihi açıklanmadı. İkinci sezonun çekimleri 2021’in sonunda biterse, ‘Into the Night’ 2. sezonunun 2022 İlkbaharında yayınlanmasını bekleyebiliriz.

Loading...

Into The Night Dizisinin Kaç Sezonu Var?

Şimdiye kadar, dizinin yalnızca bir sezonu yayınlandı. Dizinin ilk sezonu 1 Mayıs 2020’de yayınlandı. Netflix dizisinin ilk sezonunda altı bölüm var.

Kıvanç Tatlıtuğ, Into the Night 2. Sezon’da Rol Alacak

‘Into The Night’ın ikinci sezonunda yer alacak oyuncular açıkladı. Mehmet Kurtuluş’unda yer aldığı dizinin yeni sezonunda Türkiye’nin en karizmatik oyuncularından olan Kıvanç Tatlıtuğ’unda yer alacağı açıklandı.

Related posts