in

Instagram Mesaj İstekleri Görünmüyor Çözümü | 2021

Instagram’daki mesaj istekleri görünmüyor mu?

Belki bir süre önce Instagram’da bir veya daha fazla mesaj isteğiniz vardı ve onlara cevap vermek istiyorsunuz. Ya da belki daha önce okuyacak vaktiniz olmadı ama şimdi okumak istiyorsunuz.

Ancak, mesaj isteklerinize erişmeye çalıştığınızda, mesaj istekleriniz gözükmüyor mu? Kaybolan mesaj istekleri, Instagram kullanıcıları arasında yaygın bir sorundur.

Instagram Mesaj İstekleri Görünmüyor

Yani onunla karşılaşan tek kişi kesinlikle sen değilsin. Bu makalede, Instagram’da mesaj isteklerinizin neden kaybolduğunu , bunu nasıl düzeltebileceğinizi ve daha fazlasını öğreneceksiniz .

Instagram Mesaj İstekleri Görünmüyor Hatası

Instagram mesaj istekleri görünmüyor, diyorsanız doğru sitedesiniz. Eğer sizde bu sorunu yaşıyorsanız haberimizi okumaya devam edin.

Instagram’daki mesaj istekleri görünmüyor mu? . Neyse ki, bu olursa, düzeltmek için kullanabileceğiniz kolay bir yol var.

Instagram’da mesaj taleplerinizin neden kaybolduğunun tüm nedenlerine ve böyle bir durumda ne yapmalısınız. İşte bazı çözümler:

1. Gönderilen mesaj silinmiş olabilir

Instagram Mesaj İstekleri Görünmüyor

Instagram’da mesaj taleplerinizin görünmemesinin ilk nedeni, kişinin mesajını geri göndermemiş olmasıdır.

Instagram, bir mesajı geri alabileceğiniz bir özelliğe sahiptir. Bir mesajı geri almak için, mesaja dokunun ve basılı tutun ve “Göndermeyi Geri Al” ı seçin. Bir mesajı geri aldığınızda, artık her iki tarafça görünmez .

Birinin yakın zamanda size doğrudan bir mesaj gönderdiğini varsayalım. Sizi takip etmiyorlarsa, mesajları mesaj isteklerinize gidecektir. Mesajlarını silerlerse , mesaj istekleri de silinecektir. Ek olarak, mesaj silinmesi konusunda size bildirimde gelecektir.

Öyleyse, geçmişte bir mesaj isteğiniz varsa, ancak aniden görünmemeye başladıysa, muhtemelen gönderen kişi mesajlarını geri almıştır.

2. Engellenmiş olabilirsiniz

Instagram Mesaj İstekleri Görünmüyor Çözümü

 Instagram’da sizi birisi engellerse , mesaj istekleri de kaybolur. Birisi Instagram’da sizi engellediğinde, o kişi ile DM sohbetiniz kalmaya devam edecektir. Ancak engelleyen kişiye mesaj gönderemeyeceksinizdir.

Öte yandan, birisi size bir mesaj isteği gönderdikten sonra sizi bloke ederse, mesaj isteğide silinecektir.

Bunun nedeni, profillerinin artık size görünür olmayacak olmasıdır.

Dolayısıyla, size gelen mesaj talebi Instagram’da kaybolduysa, kişi sizi engellemiş olabilir.

Instagram Mesaj İstekleri Görünmüyor Çözümü

Instagram’da kaybolan bir mesaj isteğini düzeltmek için mesaj listenizi yenilemeniz gerekir. Mesaj istekleriniz arama çubuğunun altında sağ tarafta yer almaktadır. Mesaj isteklerinizi görmüyorsanız sayfayı yenilemek için aşağı çekmeniz gerekir .

Sayfayı yeniledikten sonra, mesaj istekleriniz arama çubuğunun altında yeniden görünmelidir.

İLGİLİ HABER
WhatsApp - İnstagram Çöktü Mü? 19 Mart 2021
2021 Oscar adayları

2021 Oscar adayları belli oldu! İşte tam liste

La Casa De Papel 5. sezon

La Casa De Papel 5. sezon ne zaman yayınlanacak? LCDP yeni sezon çıkış tarihi