in

Gölge ve Kemik 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Gölge ve Kemik 2. sezon ne zaman yayınlanacak? diye merak ediyorsan bu haber senin için. Bu haberimizde Gölge ve Kemik dizisinin 2. sezonunun ne zaman çıkacağını yanıtladık.

Shadow and Bone, 23 Nisan’da Netflix’te yayınlandı ve izleyicilere nefes kesici bir fantezi dünyası sundu. Dizi, bir kitap serisinin küçük bir bölümünü konu alıyor ve hayranlar Gölge ve Kemik dizisinin 2. sezonunun ne zaman yayınlanacağını merak ediyorlar. Peki Netflix Gölge ve Kemik 2. sezon yayınlanacak?

Gölge ve Kemik 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Gölge ve Kemik 2 Sezon Ne Zaman Çıkacak

Netflix, Gölge ve Kemik‘in 2. sezon için onay alıp almadığını veya iptal edilip edilmediğini resmi olarak açıklamadı. Ancak What’s on Netflix sitesi Nisan ayında dizinin gizlice 2. sezon için onay aldığını bildirdi. Çıkan iddialar doğruysa Gölge ve Kemik 2. sezonunun yaklaşık 1,5 yıl veya daha fazla bir süre içinde çıkmasını bekliyoruz.

Gölge ve Kemik 2. Sezon Çekimleri Ne Zaman Başlayacak?

Çıkan iddialar doğruysa 2. sezon çekimlerine başlanılması çok uzun sürmeyecektir. Ön prodüksiyonun hazırlanmasının ve senaryoların tamamlanmasının ne kadar sürdüğüne bağlı olarak, dizinin 2. sezonu 1-1,5 yıl içerisinde yayınlanabilir.-

Gölge ve Kemik 2. Sezon Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Jessie Mei Li (Alina Starkov), Archie Renaux (Malyen Oretsev), Freddy Carter (Kaz Brekker), Amita Suman (Inej), Kit Young (Jesper Fahey), Ben Barnes (General Kirigan), Danielle Galligan (Nina Zenik) ve Calahan Skogman (Matthias Helvar) rollerini yeniden canlandırmaya hazırlanıyor.