in

Ginny & Georgia 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? Ginny And Georgia 2. Sezon Olacak mı?

Ginny And Georgia 2. sezon olacak mı? Ginny & Georgia 2. sezon çıkış tarihi belli oldu mu? Ginny And Georgia 2. sezon oyuncuları kim? Tüm bu soruların cevabı bu haberde.

Bir anne ile kızı arasındaki karmaşık ilişkiyi anlatan Ginny ve Georgia geçtiğimiz günlerde Netflix’te yayınlandı. Dizinin ilk sezonunun yayınlanmasından sonra izleyiciler Ginny & Georgia 2. sezon ne zaman? diye merak etmeye başladılar. 

Durum böyle olunca Haberzilla.com olarak bizde sizler için Ginny & Georgia dizisinin 2. sezonu hakkında bilinen her şeyi derledik. İşte detaylar…

Ginny And Georgia 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Birinci sezon Şubat 2021’de yayınlandı, bu durumda dizinin 2. sezonu 2022’de başlayabilir diyebiliriz. Koronavirüs pandemisinin durumu da dizinin yayınlanmasını potansiyel olarak etkileyebilir.

Ginny & Georgia 2. Sezon Olacak mı?

Ginny Georgia 2 Sezon Ne Zaman Yayınlanacak Ginny And Georgia 2 Sezon Olacak mı

Netflix ,19 Nisan Pazartesi günü, Ginny & Georgia dizisinin 2. sezonunun olacağını doğruladı. 2. sezon için henüz bir çıkış tarihi açıklanmadı ancak 2. sezonun 10 bölümden oluşacağı biliniyor.

Ginny And Georgia’nın 2. Sezon Kadrosunda Kimler Olacak?

Ginny rolünde Antonia Gentry ve annesi Georgia rolünde Brianne Howey ile rollerini yeniden canlandırması bekleniyor.

[rb_related title=”İLGİLİ HABERLER” total=”2″ style=”dark”]

Ayrıca, Ginny’nin uçuşunda yanından ayrılan genç kardeşi Austin rolünde Diesel La Torraca da geri dönecek. Dizinin 2. sezonunda yeni oyuncular olması muhtemeldir.