Getir Hangi İllerde, Şehirlerde Var?

  • Whatsapp

Getir hangi illerde, şehirlerde var? Sorusu oldukça merak ediliyor. Online market alışverişi yapacak kişilerin ilk adresi Getir uygulamasıdır. Getir üzerinden market alışverişi yapabilmek için Getir‘in sizin yaşadığınız şehirde hizmet veriyor olması lazım.

Loading...

Durum böyle olunca insanlar sipariş veremden önce ”Getir hangi şehirlerde var?” gibi sorular soruyor. Getir uygulaması şu anlık 24 ilde hizmet vermektedir. Peki bu şehirler hangileri? İşte detaylar…

Getir Market’in Olduğu İller

Nazım Salur tarafından kurulan ver ilk olarak 2015 yılında piyasaya sürülen Getir uygulaması 2021 yılı itibari ile 24 şehirde hizmet vermektedir. Her geçen gün hizmet verdiği şehirleri arttıran Getir, şu anlık İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Kocaeli, Muğla, Sakarya, Tekirdağ, Eskişehir, Yalova, Antalya, Adana, Mersin, Düzce, Bolu, Kayseri, Aydın, Kütahya, Balıkesir, Gaziantep, Edirne, Burdur, Uşak ve Bilecik illerinde hizmet vermektedir.

Loading...

Getir Minimum Sepet Tutarı Ne Kadar?

Getir‘den sipariş vermek için minimum teslimat tutarınız 25 TL olması gerekmekte. Sepet tutarınız 25 TL’nin altındaysa sipariş veremezsiniz.

Getir Sipariş Getirme Ücreti Ne Kadar?

Getir, uygulama üzerinden yaptığınız tüm market alışverişleri için 3.5 TL getirme ücreti almaktadır.

Related posts