in

Friends Oyuncularının Tekrar Buluştuğu Friends Reunion Nasıl İzlenir?

Friends Reunion nasıl izlenir? diye merak ediyorsanız bu haberimizde Friends oyuncularının tekrardan bir araya geldiği Friends Reunion’ı nasıl izleyebileceğinizi anlattık.

Friends’in son bölümünün yayınlanmasından bu yana geçen 17 yıl içinde, sitcom pop kültürünün daha önemli bir parçası haline geldi. Ve şimdi, dizinin on milyonlarca hayranı, 27 Mayıs’ta HBO Max‘te yayınlanacak olan Friends: The Reunion ile izleyiciler, Ross, Rachel, Chandler, Monica, Joey ve Phoebe ile nihayet yeniden bir araya gelecek.

1994’ten 2004’e kadar NBC’de yayınlanan Friends, Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry ve David Schwimmer’ı büyük yıldızlara dönüştürdü, bir sürü ödül kazandı ve reyting rekorları kırdı.

Friends Oyuncularının Tekrar Buluştuğu Friends Reunion Nasıl İzlenir

Friends Reunion Nasıl İzlenir?

Friends Reunion, 27 Mayıs’ta yalnızca HBO Max üzerinden yayınlanacak. HBO Max maalesef şu an için ülkemizde hizmet vermiyor. Dizinin hayranları Friends Reunion‘ı izlemek içim HBO Max’in ülkemizde hizmete başlamasını beklemesi gerekecek.

Friends Reunion Nedir?

Friends Reunion aslında dizinin yeni bir bölümü değil. Friends Reunion‘da dizinin oyuncuları ile röportajlar, soru-cevaplar küçük yarışmalar gibi aktiviteler olacak. Ayrıca Friends oyuncuları, James Corden ile izleyicilerinin sorularını cevaplayacak.