in

Friends Dizisi Netflix Türkiye’de Ne Zaman Yayınlanacak? Friends Türkiye Yayın Tarihi…

Dizi tarihinin en sevilen ve en çok izlenen sit-com dizilerinden biri olan Friends çok yakında Netflix platformuna gelecek! İlk bölümü 1994 yılında yayınlanan Friends dizisi tüm sezonları ile çok yakında Netflix Türkiye’ye gelecek.

İlk bölümü 1994 yılında yayınlanmış olmasına rağmen Friends dizisinin 2021 yılında bile hâlâ milyonlarca izleyicisi var. Oldukça büyük bir hayran kitlesi olan dizi Manhattan’da yaşayan bir grup yakın arkadaşın günlük yaşamını anlatıyor.

Friends Dizisi Netflix Türkiye’de Ne Zaman Yayınlanacak?

Friends hayranları zaten diziyi BluTV üzerinden izleyebiliyordu. Fakat bugün gelen son dakika haberi ile Netflix’in dizinin yayın haklarını alarak çok yakında Türkiye’de yayınlanacağı bildirildi.

BluTV üyeleri bu haberden sonra ”Friends BluTV’den kaldırılacak mı?” diye sormaya başladılar. Fakat bu sorunun cevabı şu anda bilinmiyor. Netflix aboneleri ise Friends ne zaman Netflix Türkiye’ye gelecek? diye merak etmeye başladılar.

İşte Friends dizisi Netflix Türkiye’de ne zaman yayınlanacak? sorusunun cevabı:

Tüm sezonlarının yakında yayınlanacağı duyurulan Friends dizisi, 1 Nisan 2021 tarihinden itibaren Netflix Türkiye’ye gelecek. Bu haberi Netflix Türkiye kendi resmi Twitter hesabından şu şekilde paylaştı:

Sıklıkla How I Met Your Mother dizisi ile karşılaştırılan Friends, çok yakında Netflix platformuna geliyor. Dizinin bölümleri ortalama olarak 20 dakika uzunluğunda olup toplamda 10 sezonu bulunmaktadır.

İLGİLİ HABER
La Casa De Papel 5. sezon ne zaman yayınlanacak? LCDP yeni sezon çıkış tarihi
TWD 10. Sezon Nereden İzlenir?

The Walking Dead 10. Sezon Nereden İzlenir?

şehinşah mış Şarkı Sözleri

Şehinşah – M.I.Ş Şarkı Sözleri