in ,

‘Friends’ Seviyorsanız İzlemeniz Gereken Benzeri Diziler

6 arkadaş. Bir kahve dükkanı. Bir ton hatıra. Friends, gençlerden, yetişkinlere ve hatta olgun izleyicilere kadar geniş bir izleyici kitlesiyle dünya çapında milyonlarca insanın izlediği bir dizi olmuştur. Tartışılmaz dünyanın en sevilen dizisidir. 

Esprili, komik ve zaman zaman kesinlikle sevimli olan bu dizinin, diyaloglarının ve karakter esprilerinin birçoğunun hatırlandığı ve bugüne kadar kelimesi kelimesine aktarıldığı noktaya kadar, tüm dün dünyayı etkisi altına almıştır. 

Friends Benzeri Diziler

‘Friends’te ilk kez izlediğiniz anlara benzer bazı anları yeniden yaşamanıza yardımcı olabilecek başka benzer diziler de var. İşte Friends benzeri diziler listesi.

Joey

Friends benzeri diziler

Joey, Altı arkadaşın kendi yollarına gitmeye karar verdikten sonra aktör ve kadın avcısı olarak hayatına devam eden Matt LeBlanc’ın başrolünü Matt LeBlanc’ın canlandırdığı yan dizidir. Joey Tribbiani hepimizin çok sevdiği bir karakter, ancak onun yan dizisi çok fazla iyi şeyin gerçekten kötü olabileceğini kanıtlıyor. 

 Full House

Friends benzeri diziler

Evren ve yaratılış hakkında bir belgesel seyretmeyi, ‘Full House’un çılgın oyuncu kadrosunun en önemsiz sorunlarla savaşmasını izlemekten daha az yorucu olduğuna eminiz. ‘Full House’, 80’lerde iş izledikten sonra gerekli olan popüler sitcom televizyon türüdür. 

Çok geç izleme şansım olsa da, kuşkusuz 2016’da Netflix’e geldiğinde Friends yerine izlenebilecek diziler arasında en iyisiydi.

How I Met Your Mother

Friends benzeri diziler

How I Met Your Mother dizisi 2030 yılında, Ted Mosby’nin çocuklarına anneleri ile nasıl tanıştığını ve tanışana kadar yaşadıkları olayları anlatmaktadır.

How I Met Your Mother, Friends ile o kadar özdeştir ki, günümüzde bile ikisi arasında hâlâ karşılaştırmalar yapılır. Bence Friends kesinlikle çok daha iyi ama HIMYM’ın ayrı bir ortamı var.

The Office

Friends benzeri diziler

The Office, İngiltere yapımından daha muhtemelen daha iyi olan bir Amerikan uyarlamasıdır. The Office, bir kağıt firmasındaki çalışanların hayatları hakkındadır. Dizide yıllar boyunca en sevdiğim oyunculardan biri olan Steve Carrell’da yer alıyor. Bu dizi çok iyi çünkü listedeki diğer dizilerden biraz daha ince mizaha sahip.

The Office, Friends benzeri diziler arayanlar için mükemmel bir alternatifdir.

The Big Bang Theory

Friends benzeri diziler

The Big Bang Theory , sosyal açıdan garip dört arkadaşın – Leonard, Sheldon, Howard ve Raj’ın – arkadaşlıklarının ve aşk hayatlarının anlatan bir komedi dizisidir. Penny, koridorun karşısındaki bir daireye taşındığında ve Leonard, Sheldon, laboratuvarlarının dışındaki yaşam hakkında ne kadar az şey bildiklerini anladıklarında, Leonard ve Sheldon’ın hayatları değişir. 

New Girl

Friends benzeri diziler

İlk olarak 2011 ve 2018 arasında yayınlanan New Girl , üç adamla birlikte bir daireye taşınan ilginç bir öğretmenin etrafında dönüyor. Zooey Deschanel, Max Greenfield, Jake Johnson ve Lamorne Morris’in başrollerini paylaştığı karakterler, emin olun sizi güldürmeyi başaracak.

İLGİLİ HABER
See 2. Sezon Ne Zaman? | 2.Sezon Çıkış Tarihi
The End of the F***ing World 3.sezon

The End of the F***ing World 3. Sezon Ne Zaman?

Facebook hesap silme nasıl yapılır? 2021

Facebook hesap silme nasıl yapılır? 2021