Free Guy Ne Zaman Çıkacak? Netflix’de Var mı? Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Kaç Yaş Üstü?

  • Whatsapp
Free Guy Ne Zaman Çıkacak? Netflix'de Var mı? Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Kaç Yaş Üstü?

Ryan Reynolds’ın oynadığı 20th Century Studios (eski adıyla 20th Century Fox) filmi Free Guy, izleyici karşısına çıkmaya hazır.

Loading...

İşte Free Guy filmi hakkında bildiğimiz her şey.

Free Guy Ne Zaman Çıkacak?

Free Guy, evlere kapanmadan önce gösterime girecek birçok filmden biriydi. Tüm ertelemelerden sonra Free Guy nihayet 13 Ağustos’ta gösterime giriyor.

Free Guy, Netflix’de Var mı?

Hayır. Free Guy Netflix‘te yok. Çünkü Free Guy teknik olarak bir Disney filmi. Ancak şu anda Netflix’te başka bir Ryan Reynolds filmi olan Six Underground’ı izleyebilirsiniz .

Free Guy Konusu Nedir?

Free Guy film konusu, devasa, açık dünya bir video oyununda bir NPC olduğunu anlayana kadar, etrafındaki yıkım ve suç arasında kayıtsız bir şekilde hayatına devam eden Guy’ı konu almaktadır.

Loading...

Guy bir oyuncuyla tanışır ve bu oyuncu ona bir şey yapmazlarsa oyunun kapatılacağını söyler. Oyuncuların gördüklerini görmesini sağlayan bir güneş gözlüğü kullanan Guy, bildiği tek dünyayı kurtarmaya çalışırken kendi kaderini kontrol etmeye başlar.

Free Guy Oyuncuları Kim?

Ryan Reynolds, Free Guy’da NPC Guy olarak rol alıyor. Reynolds, Deadpool rolüyle tanınır. Reynolds’ın yanında, Guy’ın oyunu kurtarmasına yardım etmeye çalışan Millie/Molotov Kızı rolünde Jodie Comer var. 

Kadrodaki diğer oyuncular arasında Antoine rolünde Taika Waititi, Lil Rel Howery, Utkarsh ve Joe Keery.

Free Guy Kaç Yaş Üstü?

Filmde, silahlar, patlamalar, araba kovalamacaları, çarpışmalar ve kavgalar olduğu için bu film 13 yaş ve üzeri kişiler için önerilir.

Related posts