FİFA 21 Kaynak Kodları Bilgisayar Korsanları Tarafından Sızdırıldı

  • Whatsapp
fifa 21 hacker

FİFA 21, son zamanlarda büyük bir tartışmayla karşı karşıya. Hackerların EA’dan FİFA 21 kaynak kodunu çaldıkları ve fidye için tuttuğu iddia ediliyor. İddia edilen duruma göre bu hackerlar FİFA 21 kaynak kodunu çalıp EA’dan toplam 28 milyon dolar istediler. 

Loading...

EA, bilgisayar korsanlarıyla pazarlık yapmadı ve onlara ödeme yapmayı reddetti. Bu, FİFA 21 kodunun bilgisayar korsanları tarafından çevrimiçi olarak sızdırılmasına neden oldu. 

FIFA 21 Kodu Hacker’lar Tarafından İnternete Sızdırıldı

fifa 21 hacker

Hacker grubu 10 Haziran’da FIFA 21’in kaynak kodunu çaldı. Çalınan veri 780 GB idi ve hackerlar EA’nın dahili yığın kanalını işgal ederek bu verilere erişim sağladılar. Bilgisayar korsanları çevrimiçi olarak çalınan bazı verileri ele geçirdi, bu veriler belirli çalışanların oturum açma bilgilerini içeriyordu. Bu oturum açma bilgileri, bilgisayar korsanlarının verileri çalmasına yardımcı oldu. 

Bilgisayar Korsanları EA’den 28 Milyon Dolar Talep Ettiler

Veriler çalındıktan sonra, bilgisayar korsanları EA’dan fidye olarak toplam 28 milyon dolar talep ettiler. Bilgisayar korsanlarının iddiaya göre, EA kendilerine ödeme yapmadığı takdirde FIFA 21 kodunu çevrimiçi olarak yayınlayacaklarını veya en yüksek fiyatı verene satacaklarını iddia etti. 

EA tehditlere pek aldırış etmedi, bunun yerine çalınan verilerin herhangi bir hassas bilgi veya herhangi bir oyuncu bilgisi içermediğinden bahsettiler. 

Loading...
EA Hack fifa 21 kaynak kodu

Bilgisayar korsanları daha sonra EA’yı bu kaynak kodunu karaborsada satacakları konusunda tehdit etti. EA’den ses çıkmadığını gören bilgisayar korsanları sonunda FIFA 21 Kodunu çevrimiçi olarak yayınladılar. 

FIFA 22 Oynanış Fragmanı

FIFA 22, oynanış fragmanının yayınlanmasından sonra büyük bir heyecan yarattı. Yeni oynanış fragmanı, oyunun nasıl yeni bir şeye dönüştüğünü ve geliştiricilerin FIFA’yı olabildiğince gerçekçi hale getirmeye nasıl çalıştıklarını gösteriyor. 

Fragman ayrıca Hypermotion gibi yeni özellikleri de tanıttı, bu özellik oyunun daha gerçekçi bir şekilde oynanmasına yardımcı olacak. Çeşitli top kontrol seçenekleri sağlamak için oyuna yeni animasyonlar eklendi. 

İLGİLİ HABER | FİFA 22 Sistem Gereksinimleri

Related posts