in

Fargo 5. sezon ne zaman?

Noah Hawley tarafından yaratılan ‘Fargo’, hiciv, politika, şiddet ve kara mizahın lezzetli bir karışımını getiren antoloji suç draması bir televizyon dizisidir. Dizi, Coen kardeşler tarafından yazılan ve yönetilen 1996 tarihli filmden ilham alıyor. Kara komedi dizisi ilk olarak 15 Nisan 2014’te FX’te yayınlandı ve güçlü reytinglere açıldı.

O zamandan beri, ‘Fargo’ üç sezon için yenilendi ve her bir farklı hikaye farklı bir çağda ve yerde geçiyor. Dördüncü sezon Eylül 2020’de yayınlandı ve olumlu eleştiriler de almayı başardı. Öyleyse, bu bizi bir sonraki soruya getiriyor: ‘Fargo’ 5. sezon olacak mı? 

Fargo 5. sezon gelecek mi?

‘Fargo’ 4. sezon 27 Eylül 2020’de FX kanalında prömiyerini yaptı . 29 Kasım 2020’de 11. bölümü ile sona erdi. Fakat yapımcılar ‘Fargo’yu yeni sezon için yenilemedi.

İLGİLİ HABER
En İyi Breaking Bad Bölümleri: IMDb Puanına Göre

Ancak, Deadline ile bir röportajda , potansiyel bir yeni sezon sorulduğunda, Noah Hawley,  Fargo’nun beşinci sezonunun geleceğini söyledi.

Fargo 5. sezon ne zaman?

Bu nedenle yakında yenileneceği konusunda iyimseriz. Önümüzdeki birkaç ay içinde bu gerçekleşirse, ‘Fargo’ 5. sezonunun 2022’de prömiyer yapmasını bekleyebiliriz. 

Fargo 5. sezon oyuncuları

‘Fargo’ bir antoloji formatı izlediğinden, her sezonda farklı karakterlere sahibiz. 4. sezonda Loy Cannon olarak Chris Rock, Oraetta Mayflower olarak Jessie Buckley, Josto Fadda rolünde Jason Schwartzman, Patrick Milligan rolünde Ben Whishaw, Odis Weff rolünde Jack Huston, Gaetano Fadda rolünde Salvatore Esposito, Ethelrida rolünde E’myri Crutchfield ve Andrew Bird vardı.

İLGİLİ HABER
Your Honor 2. Sezon Ne Zaman? | 2. Sezon Olacak mı?

Oyuncu kadrosunda ayrıca Dibrell rolünde Anji White, Leon rolünde Jeremie Harris, Lemuel rolünde Matthew Elam, Omie rolünde Corey Hendrix, Opal rolünde James Vincent Meredith, Ebal rolünde Francesco Acquaroli, Constant olarak Gaetano Bruno, Dr. David Harvard rolünde Stephen Spencer ve Karen yer alıyor. Tabii ki, 5. sezonda yepyeni bir oyuncu listesi yer alacak.

Instagram Engelleyenleri Görme

Instagram Engelleyenleri Görme | Beni Instagram’da kim engelledi?

Netflix en iyi bilim kurgu dizileri

Şu Anda Netflix’teki En İyi Bilim Kurgu Dizileri