in

Öğrendiğinizde İşinize Yarayacak En İyi Bilgisayar Programları

Yeni bir bilgisayar almış veya Windows’u yeniden yüklemiş olsanız da, ilk iş, kolaylığınız için temel Windows programlarını ve bilgisayar yazılımlarını yüklemektir. Çünkü en iyi PC yazılımına sahip olmak çalışma şeklinizi tamamen değiştirebilir. 

Çünkü Windows 10 için bu ideal programlara kullanmak, verimliliğinizi en üst düzeye çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda bilgisayarınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza da yardımcı olur. 

Bununla birlikte, en iyi bilgisayar programlarını seçmek her zaman kolay değildir, ancak endişelenmeyin, bu listemiz sizin için. Bu listemizde, en iyi virüs programından, fotoğraf düzenlemeye kadar üretkenliğinizi artırmak için kullanabileceğiniz Windows 10 için en iyi programları listeledik.

En İyi Bilgisayar Programları 2021

 • Advanced PC Cleanup
 • EaseUS Todo Backup Home
 • Systweak Antivirus
 • VLC Media Player
 • Duplicate Photos Fixer Pro
 • TweakPass
 • Audacity
 • Hotspot Shield
 • Skype
 • Advanced Driver Updater
 • Adobe Photoshop CC
 • WinX HD Video Converter Deluxe

Bilgisayarınızdan daha iyi yararlanabilmeniz için her ana kategoride en iyi Windows 10 programları için İnternet’i taradık. İşte bilgisayarınızda olması gereken programlar:

Advanced PC Cleanup (En İyi PC Optimizer Yazılımı)-

En İyi Bilgisayar Programları

Advanced PC Cleanup, bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları kolayca algılayıp kaldıran özel bir PC temizleme aracıdır. Tüm sistemi gereksiz, eski ve gereksiz dosya ve program türlerine karşı taramada etkilidir. Bu uygulama, tüm gereksiz şeylerden hızlı adımlarla kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Programı kullandıktan sonra PC’nizin hızındaki gelişmeyi fark edebilirsiniz. 

İLGİLİ HABER
Netflix Cinsel İçerik Temalı Filmler

Bu program, bilgisayarınızı optimize edecek ve gereksiz depolama alanını çok kısa sürede boşaltacaktır. Ücretsiz sürüm, programları bilgisayarınızdan kaldırmanıza yardımcı olacaktır. 

EaseUS Todo Backup Home – (En İyi Disk Klonlama Yazılımı)

En İyi Bilgisayar Programları

Disk Image Software basitçe sistemin işletim sistemini, sürücülerini, yazılımını ve yamalarını kopyalar, böylece herhangi bir zaman olumsuz bir şey yaşarsanız bilgisayarınızı istediğiniz zaman geri yükleyebilirsiniz. 

Bu disk klonlama yazılımını kullanarak, bilgisayarınızın yedeğini verimli bir şekilde alabilir ve verilerinizi kötü amaçlı kişilerden koruyabilirsiniz. 

Systweak Antivirus – (Windows 10 İçin En İyi Antivirüs)

En İyi Bilgisayar Programları 2021

Systweak Antivirus, bilgisayarınızı yeni ve mevcut kötü amaçlı yazılım tehditlerine, reklam yazılımlarına, casus yazılımlara, virüslere, truva atlarına ve diğer kötü amaçlı içeriğe karşı en iyi şekilde korumaktadır.

Systweak Antivirus, virüs taramasını hızlı ve sorunsuz hale getiren, gezinmesi bir arayüze ve sezgisel bir kontrol paneline sahiptir. Hatta StopAllAds olarak bilinen ve internette güvenle gezinmenize yardımcı olan bir eklenti sunar.  

Systweak Antivirus, şüphesiz, virüsleri sisteminizden uzak tutan Windows 10 için en iyi programlardan birisidir.

VLC Media Player – (En İyi Video Oynatıcı)

En İyi Bilgisayar Programları

En popüler HD video oynatıcı olan VLC Media oynatıcı, çok sayıda akıllara durgunluk veren özellik ve işlevlerle birlikte gelir. Aslında, muhtemelen bilgisayarların çoğunda yüklü olması gereken en yaygın Windows medya oynatıcılarından biri olduğu için herhangi bir tanıtıma ihtiyaç duymaz. 

Piyasadaki en iyi video oynatıcılardan biri olarak dosyaları, diskleri, cihazları, web kameralarını, akışları ve tüm popüler kodekleri oynatma imkanı sunar.

İLGİLİ HABER
'Friends' Seviyorsanız İzlemeniz Gereken Benzeri Diziler

VLC Media Player, tamamen ücretsiz olan ve tüm popüler platformlarda çalışan başka bir en iyi PC programıdır.

Duplicate Photos Fixer Pro – (En İyi Fotoğraf Silme Programı)

En İyi Bilgisayar Programları 2021

Windows 10 için en iyi programlar‘ listemiz, fotoğraf kitaplığınızı korumanıza ve dağınıklıktan uzak tutmanıza yardımcı olacak bir fotoğraf yönetim aracından bahsetmeden eksik kalır. 

Duplicate Photos Fixer Pro, tek bir tıklamayla yinelenen fotoğrafları sorunsuz bir şekilde tarayan ve kaldıran özel bir temizleyicidir. Fotoğraf albümlerinizi ne kadar düzenlerseniz düzenleyin, benzer fotoğraflar sisteminizde kalır. Bu program sayesinde benzer fotoğrafları birkaç tıklama ile bulabilir ve temizleyebilirsiniz.

TweakPass – (En İyi Parola Yöneticisi)

En İyi Bilgisayar Programları

Birden fazla hesap için şifreleri hatırlamak, telaşlı hayatlarımızda kesinlikle hepimizin kaçınmak istediğimiz bir şeydir.

Bu nedenle, TweakPass, tüm çevrimiçi hesaplarınız için parolayı hatırlamak için sizi çok fazla çaba ve güçlükten kurtaran bir programdır. 

Program, çok sayıda parolayı tek bir yerde güvenli bir şekilde birleştirir. Artık şifrelerinizi hatırlamayı bırakın ve tüm parolalarınızı istediğiniz zaman, istediğiniz yerde yönetmek için TweakPass’ı indirin!

Audacity – (En İyi Ses Kayıt Yazılımı)

En İyi Bilgisayar Programları

On yıllar önce ortaya çıkan Audacity, şimdiye kadarki en eski ve güçlü ses kayıt yazılımlarından biridir. Basit ve kullanımı kolay bir arayüze sahiptir ve şüphesiz hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller için ideal bir Windows 10 programıdır. 

İLGİLİ HABER
İzlenmesi Zor Filmler | En Rahatsız Edici Filmler

Audacity, birkaç basit sürükleme ve tıklamayla çok seviyeli ses düzenleme için düzinelerce araca sahiptir. Ayrıca Audacity, herhangi bir formattan bağımsız olarak her tür müzik dosyasını destekler.

Hotspot Shield – (Windows 10 için En İyi VPN)

En İyi Bilgisayar Programları

Sisteminiz için ideal bir VPN hizmeti kullanmak, İnternette gezinirken kimliğinizin korunmasını sağlar. Güvenliği ve gizliliği arttırmak istiyorsanız Hotspot Shield bunun somut örneğidir! Platform, çevrimiçi gizliliği ve anonimliğinizi korurken İnternet’e sınırsız erişebilmenizde sağlar.

Hotspot Shield’ı kullanarak, askeri düzeyde güvenlik ve şifreleme ile 15 farklı ülkeden internete bağlanabilirsiniz. Program, kullanıcıların IP Adreslerini gizlemelerini sağlayan sanal bir tünele sahiptir, böylece çevrimiçi dünyada hiçbir kötü niyetli kişi sizi izleyemez. 

Skype – (Bilgisayarlar için En İyi Görüntülü Arama Programı)

En İyi Bilgisayar Programları

Kesinlikle, en iyi bilgisayar programları listesindeki en popüler yazılım Skype’tır. Uzun zaman önce tanıtılan bu program, yıllar içinde en iyi görüntülü görüşme yazılımı haline geldi.

Yalnızca görüntülü aramalar değil, aynı zamanda onu sesli aramalar yapmak, 250’ye kadar kişiyle gerçek zamanlı işbirliği için PowerPoint sunumu yapmak, ekranınızı paylaşmak, mesajlar göndermek, video konferans ve çok daha fazlası için de kullanabilirsiniz.

Advanced Driver Updater – (En İyi Sürücü Güncelleyici Yazılımı)

En İyi Bilgisayar Programları

Advanced Driver Updater, bilgisayarınızda eski aygıt sürücülerini taramanıza ve bunları sizin için hızlı bir şekilde tek bir tıklamayla güncellemektedir. Program, otomatik olarak eksik, hasarlı veya eski sürücüleri taramaya başlar ve bunları hızlı eylem önceliğine göre listeler. Sadece ‘Güncelle’ düğmesine tıklayarak sürücülerinizi güncelleyebilirsiniz.

Adobe Photoshop CC – (En İyi Fotoğraf Düzenleyici Program)

En İyi Bilgisayar Programları

Fotoğraf düzenleme söz konusu olduğunda, Adobe Photoshop CC akla gelen ilk programdır. Bu resim editörü, tüm fotoğrafçılık endüstrisini kucağında tutan beşiktir. Program, tonlarca düzenleme aracı ve düzinelerce fotoğraf efekti ve filtre ile donatılmış, onlarca yıldır dünya çapında sayısız sanatçı ve tasarımcı için en güvenilir yazılımlardan biri haline geldi.

İLGİLİ HABER
+ 18 Erotik Filmler | En İyi Yabancı Erotik Filmler

Bu ücretsiz fotoğraf düzenleme yazılımı (ücretsiz deneme sürümü mevcuttur) web siteleri, logolar, afişler, simgeler, fotoğraf düzenleme vb işler için idealdir.

WinX HD Video Converter Deluxe – (En İyi Video Dönüştürücü)

En İyi Bilgisayar Programları

En iyi bilgisayar programları listesi WinX Video Converter’dan bahsetmeden tamamlanamaz. WinX HD Video Converter Deluxe, Kullanıcıların yalnızca her tür video dosyasını dönüştürmesine izin vermekle kalmayıp, aynı zamanda YouTube videolarını indirmek , slayt gösterileri oluşturmak, videoları düzenlemek ve çok daha fazlası için de kullanılabilen hepsi bir arada bir video dönüştürücü yazılımıdır. 

Bu ücretsiz video dönüştürücü programı, bir videonun boyutunu ve kalitesini kontrol etmek içinde işinize yaramaktadır.

Twitter'da Hassas İçerik Nasıl Açılır? Android ve iPhone

Twitter Hassas İçerik Nasıl Açılır? Android ve iPhone

oyunlarda FPS arttirma

Windows 10’da Oyun Performansı (FPS) Nasıl Arttırılır?