in

Elite Hayranlarına Müjde: 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Elite 4. sezon ne zaman? diye merak ediyorsanız bu haberimizde popüler gençlik dizisinin yeni sezonu hakkında bildiğimiz her şeyi sizle için derledik. İşte Elite 4. sezon olacak mı? sorusunun cevabı:

Elite dizisi 2018 yılında çıktığında, dünyanın her yerinden insanlara erişti ve büyük bir hayran kitlesi elde etti. Halihazırda üç sezonu bulunmasına rağmen izleyiciler daha fazlasını istiyor. Durum böyle olunca bizde sizler için Elite 4. sezon hakkında bildiğimiz her şeyi derledik.

Elite 4. sezon ne zaman?

Elite dizisinin 4. sezonu resmi olarak onaylandı ve 4. sezonun çekimleri Aralık 2020‘de tamamlandı. Fakat dizinin 4. sezonunun ne zaman çıkacağı henüz belli değil. 22 Aralık 2020’de Netflix, 4. sezon çekimlerinin resmen bittiğini duyurdu. Bunu göz önünde bulundurarak, sezonun 2021’in ilk yarısında yayınlanacağını düşünüyoruz.

Elite 4. sezon ne zaman?

Sezon 1, 5 Ekim 2018’de yayınlandı, 2. sezon 6 Eylül 2019’da çıktı ve 3. sezon 13 Mart 2020’de yayınlandı. Şimdiye kadar tüm çıkış tarihlerinin ne kadar farklı olduğu göz önüne alındığında, 4. sezonun ne zaman çıktığını kesin olarak bilmiyoruz. 

Elite 4. sezon kadrosunda kimler olacak ?

Elite dizisinin yeni sezonunda maalesef ster Expósito (Carla), Danna Paola (Lu), Álvaro Rico (Polo), Mina El Hammani (Nadia) ve Jorge López (Valerio) olmayacak. Diziden ayrılanların yanı sıra diziye katılan yeni oyuncular da açıklandı. Carla Díaz, Martina Cariddi, Manu Rios ve Pol Granch, 4. sezonda oyuncu kadrosunun geri kalanına katılacak.

İLGİLİ HABER
Masumiyet Dizisi Oyuncu Kadrosu | Kimler Dizide Rol Alıyor?
Valheim FPS arttirma

Valheim da FPS Nasıl Arttırılır? Valheim için FPS performansını arttır!

Netflix, şifreleri arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşmanızı durdurmanın bir yolunu test ediyor

Netflix, şifreleri arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşmanızı durdurmanın bir yolunu test ediyor