Doeda Sitesi Aylık 80 Milyon Ziyaretçiye Ulaştı!

  • Whatsapp
doeda

Doeda olarak bilinen +18 film izleme sitesi aylık 80 milyon ziyaretçiye ulaştı. Türkiye’de erişime engelli olsa da Doeda.com gibi sitelere günde milyonlarca kişi giriyor. Sosyal medyada da oldukça bilinen doeda hakkında tüm detaylar bu haberde. İşte detaylar…

Loading...

Ülkemizde ve dünyada binlerce +18 video izleme sitesi var. Dünya genelinde PornHub, ülkemizde ise doeda en çok ziyaret edilen +18 sitelerden birisidir. Milyonlarca kişi bu sitelerde cinsellik ihtiyacını karşılamak için girmektedir. Ülkemizde 80 milyon kişi doeda sitesini ziyaret ederek cinsellik ihtiyacını gidermektedir.

Loading...

Doeda Sitesine Ayda Milyonlarca Kişi Tıklıyor!

Semrush verilerine göre Doeda.com sitesini ayda 82.000.000 kişi ziyaret etmektedir. Amerika’dan 87.9K, Azerbaycan’dan 63.5K ve Almanya dan ise ayda 60.6K kişi bu siteye girmektedir. 2018 yılında kurulan site kısa sürede milyonlarca tıklanma almayı başardı.

Doeda.com Sitesini Girenler Ortalama Beş Dakika Sitede Duruyor

Semrush’ın diğer verilerine göre Doeada.com sitesine giren kişiler sitede ortalama beş dakika duruyor. Sitedeki videoların ortalama 30 dakika olduğunu düşünürsek insanların sitede beş dakika geçirmesi oldukça az.

Related posts