Dead to Me 3. Sezon Ne Zaman?

  • Whatsapp
Dead to Me 3. Sezon Ne Zaman?

Liz Feldman’ın yarattığı ‘ Dead to Me ‘, alışılmadık koşullar altında tanışan Jen ve Judy arasındaki dostluğu konu alan bir komedi dizisidir. 

Loading...

Bağları uçucu olsa da, Jen’in kocasının ölümüyle ilgili gizem ve Judy’nin sırları ortaya çıktıkça derinleşir. 3 Mayıs 2019’daki prömiyerinin ardından dizi 30 milyondan fazla izleyici tarafından izlendi.

Eleştirel beğeni ve güçlü bir hayran kitlesinin yanı sıra, Christina Applegate ve Linda Cardellini için En İyi Komedi Dizisi ve Komedi Dizilerinde En İyi Kadın Oyuncu dahil olmak üzere birçok Primetime Emmy Ödülü adaylığı aldı. 

Sezon 2 çarpık bir uçurumda sona ererken, hayranlar sırada ne olduğunu duymak için sabırsızlanıyor. 3. sezon olacak mı? Hadi bir bakalım!

Dead to Me 3. Sezon Ne Zaman?

Dead to Me 3. Sezon Çıkış Tarihi:

‘Dead to Me’ 2. sezonun tamamı 8 Mayıs 2020’de Netflix’te yayınlandı . İkinci sezon, her biri 29-34 dakika süren on bölümden oluşuyor.

Loading...

Sezon 3’e gelince, işte bildiklerimiz. Gösteri, 6 Temmuz 2020’de üçüncü kez yenilendi. Maalesef son sezon olduğu da açıklandı.

Dead to Me’ 3. sezon çekimlerinin Ocak 2021’de başlaması ve Nisan ayında birkaç ay içinde tamamlanması planlanıyordu. Ancak, sezonun çekime başlayıp başlamadığını doğrulayacak bir haber yok. 

Dead to Me 3. Sezon Ne Zaman?

Ayrıca Netflix, bölgedeki Covid-19 vakalarının yeniden artmaya başlaması nedeniyle 2021’in başlarında LA tabanlı film ve dizilerin yapımına ara vermek zorunda kaldı. 

Durum kontrol altına alınırsa ve dizi yakında çekime başlarsa, yıl sonuna kadar yeni bir sezon görebiliriz. Bu faktörleri göz önünde bulundurarak, ‘Dead to Me’ 3. sezonun 2021’in sonlarına doğru çıkmasını bekleyebiliriz.

Related posts