in

CS:GO Round Süre Uzatma Kodu Nedir ve Nasıl Yapılır?

CSGO round süresi uzatmak isteyenler toplanın. Bu CSGO round süresi uzatma kodu ile round süresini uzatabileceksiniz. Peki CS:GO süre uzatma kodu nedir?

CS:GO süre uzatma kodu oyuncular tarafından en merak edilen konulardan birisidir. Özellikle round süresi bazı oyuncuları tatmin etmediğinden bu süreyi arttırmak istiyorlar. Durum böyle olunca Haberzilla olarak bizde sizler için CS:GO oyununda round süresini uzatabileceğiniz kodu bu haberde paylaştık. İşte detaylar…

CS:GO Süre Uzatma Kodu

CS:GO oyununda çevrimdışı bir maçta veya özel sunucuda pratik yaparken, turun başladıktan iki dakika sonra bitmesi bazı oyuncuları rahatsız etmektedir. Oyuncular böyle bir durumda round süresini arttırmak istiyorlar. Peki CS:GO süre uzatma kodu nedir?

CSGO Round Süre Uzatma Kodu Nedir ve Nasıl Yapılır

CS:GO oyununda round süresini uzatmak için ilk olarak klavyenizdeki “ESC” tuşunun hemen altında bulunan “é” tuşuna basın. Bu tuşa basıp oyundaki konsolu açtıktan sonra mp_roundtime_defuse 60;mp_roundtime_hostage 60;mp_roundtime 60;mp_restartgame 1 bu kodu konsola yapıştırın. Bu kod size sonsuz bir tur süresi verir ve oyunu otomatik olarak yeniden başlatır.

CS:GO Round Süresi Uzatma Kodları

  • Maçlardaki tur süresini arttırmak için: mp_roundtime_defuse 60
  • Rehine oyunlarında tur süresini uzatmak için: mp_roundtime_hostage 60
  • Diğer tüm oyunlarda tur süresini uzatmak için: mp_roundtime 60
  • Değişikliklerin geçerli olması için oyunu yeniden başlatma kodu: mp_restartgame 1