Control Z Oyuncuları (Tüm Kadro)

  • Whatsapp
control-z-oyunculari

Control Z oyuncuları vatandaşlar tarafından oldukça merak edilmektedir. İlk bölümü 22 Mayıs 2020 tarihinde Netflix’de yayınlanan İspanyol dizisinin hayranları epey fazla. Yayınlandığı günden bu yana Netflix‘de en çok izlenenler arasında olan Control Z dizisinin oyuncularını bu haberde bulabilirsiniz.

Loading...

Control Z Oyuncu Kadrosu

Ana Valeria Becerril (Sofya)

Ana Valeria Becerril, sessiz bir öğrenci olarak bilinen, bir yabancı olarak görülen Sofia’yı canlandırıyor. İzleyiciler 24 yaşındaki Meksikalı aktris Becerril’i 2017’de vizyona giren April’s Daughter filminden tanıyabilir.

Samantha Acuna (Alex)

Samantha Acuna, bilgisayar konusunda oldukça yetenekli olduğu bilinen dizide Alex’i canlandırıyor. Karakteri dizide kendini lezbiyen olarak tanımlıyor ve okulda arkadaş edinmek için mücadele ediyor.

Alex, Control Z’de Acuna’nın bugüne kadarki en büyük rolü.

Patricio Gallardo (Gerry)

Patricio Gallardo, Netflix dizisinde okul zorbası Gerry’yi oynuyor. Patricio, Control Z’de görünmeden önce Silvana Sin Lama TV dizisinde ve Preso No1’de rol aldı.

Michael Ronda (Javier Williams)

Michael Ronda, birinci sezondaki hack’lerin şüphelisi olarak görülen Javier Williams’ı oynuyor. Bilgisayar korsanlığı olaylarından kısa bir süre sonra okula geldi ve bu olayın arkasında olabileceği şüphesine yol açtı.

Loading...

Michael sosyal medyada çok popüler ve Instagram’da 7 milyondan fazla takipçisi var.

Yankel Stevan (Raul)

Yankel Stevan’ın canlandırdığı Raul, bilgisayar korsanlığının gerçekleştiği okulda bir öğrencidir ve olayların arkasında kimin olduğunu bulmaya yardım etmeye çalışır.

Yankel Stevan, sosyal medyada popüler ve Instagram’da 900.000’den fazla takipçisi var.

Fiona Palomo (Maria)

Fiona Palomo, aynı zamanda bilgisayar korsanlığının gerçekleştiği okulda öğrenci olan Control Z dizisinde Maria’yı oynuyor.

Fiona Palomo, en çok Gossip Girl: Acapulco’daki Vivi rolüyle tanınır.

Control Z 3. Sezon Ne Zaman?

Control Z 3. sezon yakında yayınlanması planlanıyor. Dizinin 3. sezonu Netflix’te yayınlanacak ve diğer sezonlara benzer şekilde, ikinci sezonda yaklaşık 8 bölüm olacak.

Related posts