Cinsellik Ağırlıklı Filmler | En Cinsel Filmler Listesi

En erotik cinsellik ağırlıklı filmleri merak ediyorsanız bu haber sizler için. Sevişme sahneleriyle libido arttıran filmler bu listede. İşte cinsel filmler
Cinsellik agirlikli filmler

Cinsel içerik ve çıplaklık barındıran filmlerin iyi olmadığı konusunda yaygın bir yanılgı vardır. Tarihin sayfalarını çevirirseniz, en büyük filmlerden bazılarının içlerinde katı cinsel içerik bulunduğunu göreceksiniz. Şimdi bunu netleştirdiğimize göre, hadi şu anda izleyebileceğiniz cinsellik ağırlıklı filmlerin listesine bir göz atalım. 

Cinsellik ağırlıklı filmler listesi arıyorsanız bu haberde evde tek başınıza izlemeniz gereken en cinsel filmlerin bir listesini sizlerle paylaştık. Bu filmleri isterseniz bir partnerle isterseniz tek başınıza izleyebilirsiniz. Filmleri izlerken libidonuzun tavan yapacak ve oldukça ateşli dakikalar geçireceksiniz.

Bu listeyi hazırlamamızdaki amaç insanların cinsel açlığını filmler sayesinde gidermelerine yardımcı olmak. Bu cinsellik ağırlıklı filmleri izlerseniz erotizm seviyenizin artacağına garanti ediyoruz. Daha fazla uzatmadan işte Prime Video, Hulu ve Netflix‘de izleyebileceğiniz en cinsel filmler:

Cinsellik Ağırlıklı Filmler

Aşağıda listelenen filmlerden bazıları, alt türlerinin en iyileri arasında yer alıyor ve performansları ve hikayeleri ile dikkat çekiyor. Ve lütfen bu filmlerde yetişkin içerik bulunduğunu ve bu listedeki filmlerde +18 yaş sınırı olduğunu unutmayın. Ayrıca bu filmler haricinde +18 film listemize de göz atmayı unutmayınız.

1. The Package (2018)

cinsellik ağırlıklı filmler

Cinsellik ağırlıklı filmler arıyorsanız kesinlikle bu 2018 yapımı filme göz atmalısınız.

Bu listedeki benzersiz filmlerden biri olan ‘Paket’, kara mizahı cinsel içerikli malzemelerle ustaca harmanlıyor. Kevin Burrows ve Matt Mider tarafından yazılan ve Jake Szymanski tarafından yönetilen film, kamp gezisine çıkan dört arkadaşın hikayesini anlatıyor. Bu yolculuk sırasında içlerinden biri penisini ikiye böler. Durum doğal olarak derhal harekete geçilmesini gerektiriyor ve film, bu arkadaşların nihayet tıbbi yardım almak için birkaç çılgın durumdan nasıl geçtiğini anlatıyor.

2. White Girl (2016)

cinsellik ağırlıklı filmler

Sundance, sinema dünyasında her zaman taze, yeni yeteneklere ev sahipliği yapmıştır ve Elizabeth Wood 2016’da festivalde ‘Beyaz Kız’ filmini ilk kez sahneye koyduğunda, kesinlikle hayal kırıklığına uğratmadı. 700.000 $ ‘lık bütçesiyle çekilen film, Blue adında Latin bir adamla cinsel olarak yüklü bir ilişkiye giren Leah adlı genç bir kızın hikayesini anlatıyor.

3. A Perfect Ending (2012)

cinsellik ağırlıklı filmler

Nicole Conn tarafından yazılan ve yönetilen ‘Mükemmel Bir Son’, toplumsal ahlaki kodların sınırlarını göz önünde bulundurmadan iki kadın arasındaki aşk ve özlemin hikayesidir. Filmin ana karakteri Rebecca adında evli bir kadın.

Orta yaşlı, mükemmel bir ailesi var ama içinde derin bir cinsel tatminsizlik barındırıyor. Rebecca, yaşadığı durumu ve nasıl hiç orgazm yaşamadığını arkadaşlarına anlattığında, ona sempati duyuyorlar ve onu gizli bir eskort hizmetine bağlıyorlar. Aynı zamanda fahişe olarak da çalışan bir sanat öğrencisi olan Paris ile bu hizmet aracılığıyla temasa geçer ve olaylar gelişir.

4. Duck Butter (2012)

cinsellik ağırlıklı filmler

Diğer tüm cinsellik ağırlıklı filmler istediğiniz kadar erotik değilse bu filmi izlemenizi kesinlikle öneriyoruz. İşte Duck Butter film konusu:

Konunun kendi başına bir deney olduğu deneysel bir film olan ‘Duck Butter’, Porto Rikolu yönetmen Miguel Arteta’nın bir filmi. Filmin hikayesi, aşk deneyimleriyle perişan olmuş iki kadın arasında. Hayatlarına bir bükülme getirmek için, birbirleriyle 24 saat geçireceklerine ve bu saatlerin her birinin seks yapmaya harcanacağına karar veriyorlar. 

Eğlenceli bir deney gibi görünen şey, çok geçmeden hiçbirinin hazırlıklı olmadığı derin sırları çözmeye başlar. Film çok sayıda erotik sahne ile süslenmiştir. 

5. Much Loved (2015)

cinsellik ağırlıklı filmler

Menşe ülkesi olan Fas’ta tartışmalara boğulan ‘Much Loved’ filmi, ülkede yaygın fuhuş ve bununla bağlantılı kötülükleri çok kaba ve açık bir şekilde ele alıyor. Başrolde üst düzey bir Faslı aktris olan Loubna Abidar’ın oynadığı film, Noah’ın kraliçesi olduğu üç kadından oluşan bir grup etrafında dönüyor. 

6. Newness (2017)

cinsellik ağırlıklı filmler

Martin ve Gabriella, bir flört uygulaması üzerinden buluşur. Birbirlerini tanıdıklarında, sevgili olmak yerine Gabriella, Martin’in daha önce evli olduğunu öğrenir, Martin ise Gabriella’nın daha önce fiziksel olarak yakın ilişkileri olduğunu öğrenir. Her ikisi de açık bir ilişki kurmayı kabul eder, ancak sonunda Gabriella, Martin’in hasta anne ve kızını öğrenir ve aldatıldığını hisseder.

Bir dizi ilişkiden sonra, sonunda uzlaşırlar ve bir daha ayrılmamaya söz verirler. Hikaye konusu kulağa ne kadar basit gelse de, filmi öne çıkaran bir miktar duygusallık ve tutku vardır

7. Knock Knock (2015)

cinsellik ağırlıklı filmler

Cinsellik ağırlıklı filmler listemizin en erotik filmi olan Knock Knock, yapımcılığını ve yönetmenliğini Eli Roth’un yaptığı, 2015 yapımı Amerikan korku-gerilim filmidir. İşte Knock Knock konusu:

Film Evan Webber’ın yağmurlu bir akşam evini ziyaret eden iki yabancıyla olan etkileşimini anlatıyor. Webber onlara barınak sağlar ve gevşemelerini sağlar. Bu sırada Webber’in karısı ve çocukları, aile tarafından planlanan bir plaj gezisinde evlerinden uzaktadır. Durumdan faydalanan kızlar, Webber’ı onlarla seks yapması için baştan çıkarır ve olaylar gelişir.

8. American Honey (2016)

cinsellik ağırlıklı filmler

Bir Netflix orijinal filmi olan ‘ American Honey’ , evinden kaçan ve bir grup seyyar satıcıya katılan Star adında genç bir kızın hayatını merkeze alır. American Midwest’te bir yerden diğerine giden bu grubun üyeleri genellikle dergi abonelikleri satıyor. Star onların hedonistik yaşam tarzlarına dahil olur ve hatta grubun üyelerinden biri olan Jake’e ( Shia LaBeouf ) aşık olur.

Film, oldukça çılgın sahnelerle övünmenin yanı sıra, bizi Amerika’nın ana akım filmlerde genellikle göremediğimiz bölümüne yaklaştırıyor. Oldukça uzun olmasına rağmen, ‘American Honey’ her sahneyi büyük bir özenle paketleyerek, anlatı ilerledikçe izleyicinin karakterlere aşık olmasını sağlıyor.

9. People You May Know (2016)

cinsellik ağırlıklı filmler

JC Falcon tarafından yazılan ve yönetilen ‘People You May Know’, Los Angeles’ta 40’lı yılların ortalarında yaşamlarını sürdürürken denemelerden ve sıkıntılardan geçen birkaç gay arkadaşın hikayesini anlatıyor. Filmin anlatımı o kadar sürükleyici olmasa da, ‘People You May Know’ oyuncuların sağlam performanslarının yardımıyla film seyirciye keyifli bir zaman geçirmeyi başarıyor.

10. Lust Stories (2018)

cinsellik ağırlıklı filmler

Cinselliğin hat safhada olduğu filmler listemizin bir diğer filmi ise 2018 yapımı Lust Stories filmi.

‘ Lust Stories’ , dört farklı hikayeden oluşan bir Hint antoloji filmidir. Bu filmin her öyküsü, çeşitli biçimlerde romantik ve cinsel doyum arayan, modern bir Hint ortamındaki karakterleri tasvir ediyor. 

Kısaca bir öğretmen ile öğrenci arasındaki cinsel ilişkiye tanık oluruz, Diğer iki kısa filmden biri, bir kadının kocasının en yakın arkadaşıyla olan evlilik dışı ilişkisini, sonuncusu ise cinsel ihtiyaçlarını gidermenin bir yolunu arayan yeni evli bir Hintli kız hakkındadır. Film, yeni nesil Hindistan’ın cinsel yaşamlarını tasvir etmekte çok cesur ve Netflix’in sunduğu esneklik, bu film yapımcılarının hikayelerini olabildiğince dürüst bir şekilde anlatmalarına da izin verdi.

11. The Exception (2016)

cinsellik ağırlıklı filmler

Birçok II.Dünya Savaşı filmi savaşlara daha fazla odaklanırken, bazıları da insan ilişkilerinin savaşın tahribatından nasıl etkilendiğine odaklandı. Jai Courtney, Lily James, Janet McTeer ve Christopher Plummer’ın başrollerini paylaştığı bu 2016 filmi, sürgündeki Alman hükümdarı Kaiser Wilhelm II’nin hayatını nasıl yaşadığını araştırmak için gönderilen Stefan Brandt adlı bir Nazi askerinin hikayesinin etrafında dönüyor. 

Ancak, Kaiser’in hayatına yaklaştıkça Stefan, hizmetçilerinden biri olan Yahudi Mieke’ye aşık olur. Bir Nazi askeri için bu, aşılandığı felsefenin özüne karşı çıkmak demektir. Ayrıca bu yapım bol bol sevişme sahnesi olan bir film.

12. Lovesong (2016)

cinsellik ağırlıklı filmler

Koreli-Amerikalı film yapımcısı So Yong Kim’in 2016 drama filmi ‘Lovesong’, Sarah adında bir kadının ve her zaman en yakın arkadaşı Mindy ile paylaştığı ilişkinin hikayesini anlatıyor. Evliliğinden mutsuz olan ve kocasının uzun süredir yokluğuna dayanamayan Sarah, Mindy ve küçük kızıyla bir yolculuğa çıkar ve olaylar başlar.

13. After (2019)

cinsellik ağırlıklı filmler

Okulun rahatlığından çıkıp üniversiteye girdiğimizde hayatımız tamamen yeni bir boyut kazanır. Dünyayı kendi şartlarımızda deneyimleyip, bu süreçte hatalar yaparken, kayıplara katlanarak ve kendimizi geliştirerek öğreniriz. 

2019 yapımı ‘After’ filminin baş karakteri Tessa Young’ın durumu tam da bu. Okuldayken normal bir hayat yaşamasına rağmen, Hardin Scott adında bir adamla karşılaştığında kolejde tamamen farklı bir deneyim yaşar. Tessa’nın ruhu üzerindeki etkisi o kadar fazladır ki hayat seçimlerini ve en başta hayattan ne istediğini sorgulamaya başlar. 

14. Amar (2017)

cinsellik ağırlıklı filmler

Herhangi bir bedensel savurganlık olmaksızın ‘Amar’ın yakınlığı ve ima edilen seksiliği, filmi hemen son zamanlarda heteroseksüel bir aşk hikayesinin en gerçek yeniden yaratmalarından biri haline getiriyor. 

Laura ve Carlos, son zamanlarda yetişkinliğin eşiğinde olan genç aşıklar. Birbirlerine duydukları sevgi her geçen gün artıyor ama güvensizlikleri de artıyor. Toplumsal baskı ve birbirlerine karşı beklentilerle başa çıkıp çıkamayacakları ya da gerçek aşkı bulma sürecinde boyun eğecekler mi bilmiyorlar.

15. Dude (2018)

cinsellik ağırlıklı filmler

Filmin başlangıcı hayal kırıklığı yaratsa da, birlikte parti yapan, ot çeşitlerini içen, ahlaksız yorumlardan geçen ve sözde “eğlenceyi” yapan genç grubu sınırda seksi olarak adlandırılabilir. 

Basit hikaye, uyuşturucu bağımlılığıyla uğraşmak, bir zamanlar birlikte olan ancak şimdi ayrılan arkadaşlar, cinsel partner seçimleri ve en önemlisi lise krizleri gibi gereksiz detaylarla dolu bir film. Yine de cinselliğin hat safhada olduğu filmler arıyorsanız izlemenizi öneririz.

16. The Laws of Thermodynamics (2018)

cinsellik ağırlıklı filmler

Manel, Barselona’da yaşayan ve termodinamiğin üç yasasına takıntılı olan çılgın profesör-bilim adamınızdır. İnsanların hayatlarının çoğunun, inansalar da inanmasalar da, doğrudan veya dolaylı olarak bu üç kanuna tabi olduğuna inanıyor. Birdenbire, bir gün uzun süreli ortağı Raquel’den ayrılır ve seksi genç süper model Elena’ya aşık olur ve onunla bir ilişki kurar.

Tutkulu ilişkilerine başladıklarında, çok fazla tahammül ve kalp kırıklığı içeren Elena, Manel’in zorlayıcı davranışları ve cinsel ilişkilere karşı tavrıyla hem kafası karışmış hem de hüsrana uğramıştır. Bilim ve seksi bir araya getirmenin kafa karıştırıcı ama tutkulu bir yorumu.

17. High Society (2018)

cinsellik ağırlıklı filmler

Hırs, her birimizi hayatta daha iyi bir şey başarmaya iten bir şeydir. Hiçbirimiz sahip olduklarımızdan gerçekten mutlu değiliz ve sürekli daha fazlasını arzuluyoruz. Ama istediğinizi elde etmek için ne kadar aşağı inmeye hazırsınız? 

Bu Kore erotik dramını izlemek için oturmadan önce kendinize sormanız gereken soru bu. ‘Yüksek Sosyete’nin hikayesi, hali vakti yerinde olan ama yine de hayatta daha fazlasını başarmak isteyen evli bir çiftin etrafında dönüyor. İstediklerini elde etmek için, her kim olursa olsun uyumaya ve durumları mümkün olan her şekilde manipüle etmeye hazırlar. Bu film, özünü sağlam tutarken bazı abartılı seks sahnelerine sahip.

17. Color of Night (1994)

cinsel film +18

Color od Night, 1994 yılının en kötü filmi olarak Altın Ahududu Ödülü’nü kazandı. Ancak yine de o dönemin en çok kiralanan 20 filmi olmayı başardı. Hikaye, hastalarından birinin intihar etmesine tanık olan ve onu özünden rahatsız eden bir psikolog hakkında. Peki bu filmde cinsellik nerede? diye sorarsanız bunun cevabını öğrenmek için filmi izlemeniz gerekmektedir.

mersin olgun escort - mersin escort bayanlar - dumanbet giriş -
holiganbet giriş
- elexbet giriş - superbetin.live - benjabetgiris.com -
vdcasino giriş
-

marsbahis giriş

-

dinamobet giriş

- klasbahis giriş