in ,

Cinselliğin Hat Safhada Olduğu Filmler

Cinsel içerik ve çıplaklık barındıran filmlerin iyi olmadığı konusunda yaygın bir yanılgı vardır. Tarihin sayfalarını çevirirseniz, en büyük filmlerden bazılarının içlerinde katı cinsel içerik bulunduğunu göreceksiniz. Şimdi bunu netleştirdiğimize göre, hadi Netflix‘teki şu anda izleyebileceğiniz cinsellik ağırlıklı filmlerin listesine bir göz atalım. 

Cinsellik İçeren Filmler

Aşağıda listelenen filmlerden bazıları, alt türlerinin en iyileri arasında yer alıyor ve performansları ve hikayeleri ile dikkat çekiyor. Ve lütfen bunların çoğunun MPAA yönergelerine göre R veya TV-MA olarak derecelendirildiğini ve bu listedeki filmlerin erotik filmler olduğunu unutmayın.

10. American Honey (2016)

Cinselliğin Hat Safhada Olduğu Filmler

Bir Netflix orijinal filmi olan ‘ American Honey’ , evinden kaçan ve bir grup seyyar satıcıya katılan Star adında genç bir kızın hayatını merkeze alır. American Midwest’te bir yerden diğerine giden bu grubun üyeleri genellikle dergi abonelikleri satıyor. Star onların hedonistik yaşam tarzlarına dahil olur ve hatta grubun üyelerinden biri olan Jake’e ( Shia LaBeouf ) aşık olur.

Film, oldukça çılgın sahnelerle övünmenin yanı sıra, bizi Amerika’nın ana akım filmlerde genellikle göremediğimiz bölümüne yaklaştırıyor. Oldukça uzun olmasına rağmen, ‘American Honey’ her sahneyi büyük bir özenle paketleyerek, anlatı ilerledikçe izleyicinin karakterlere aşık olmasını sağlıyor.

9. People You May Know (2016)

Cinselliğin Hat Safhada Olduğu Filmler

JC Falcon tarafından yazılan ve yönetilen ‘People You May Know’, Los Angeles’ta 40’lı yılların ortalarında yaşamlarını sürdürürken denemelerden ve sıkıntılardan geçen birkaç Los Angeles arkadaşının hikayesini anlatıyor. Filmin anlatımı o kadar sürükleyici olmasa da, ‘People You May Know’ oyuncuların sağlam performanslarının yardımıyla film seyirciye keyifli bir zaman geçirmeyi başarıyor.

8. Lust Stories (2018)

Cinselliğin Hat Safhada Olduğu Filmler

Cinselliğin hat safhada olduğu filmler listemizin bir diğer filmi ise 2018 yapımı Lust Stories filmi.

‘ Lust Stories’ , dört farklı hikayeden oluşan bir Hint antoloji filmidir. Bu filmin her öyküsü, çeşitli biçimlerde romantik ve cinsel doyum arayan, modern bir Hint ortamındaki karakterleri tasvir ediyor. 

Kısaca bir öğretmen ile öğrenci arasındaki cinsel ilişkiye tanık oluruz, Diğer iki kısa filmden biri, bir kadının kocasının en yakın arkadaşıyla olan evlilik dışı ilişkisini, sonuncusu ise cinsel ihtiyaçlarını gidermenin bir yolunu arayan yeni evli bir Hintli kız hakkındadır. Film, yeni nesil Hindistan’ın cinsel yaşamlarını tasvir etmekte çok cesur ve Netflix’in sunduğu esneklik, bu film yapımcılarının hikayelerini olabildiğince dürüst bir şekilde anlatmalarına da izin verdi.

7. The Exception (2016)

Cinselliğin Hat Safhada Olduğu Filmler

Birçok II.Dünya Savaşı filmi savaşlara daha fazla odaklanırken, bazıları da insan ilişkilerinin savaşın tahribatından nasıl etkilendiğine odaklandı. Jai Courtney, Lily James, Janet McTeer ve Christopher Plummer’ın başrollerini paylaştığı bu 2016 filmi, sürgündeki Alman hükümdarı Kaiser Wilhelm II’nin hayatını nasıl yaşadığını araştırmak için gönderilen Stefan Brandt adlı bir Nazi askerinin hikayesinin etrafında dönüyor. 

Ancak, Kaiser’in hayatına yaklaştıkça Stefan, hizmetçilerinden biri olan Yahudi Mieke’ye aşık olur. Bir Nazi askeri için bu, aşılandığı felsefenin özüne karşı çıkmak demektir. Ayrıca bu yapım bol bol sevişme sahnesi olan bir film.

6. Lovesong (2016)

Cinselliğin Hat Safhada Olduğu Filmler

Koreli-Amerikalı film yapımcısı So Yong Kim’in 2016 drama filmi ‘Lovesong’, Sarah adında bir kadının ve her zaman en yakın arkadaşı Mindy ile paylaştığı ilişkinin hikayesini anlatıyor. Evliliğinden mutsuz olan ve kocasının uzun süredir yokluğuna dayanamayan Sarah, Mindy ve küçük kızıyla bir yolculuğa çıkar ve olaylar başlar.

5. After (2019)

Cinselliğin Hat Safhada Olduğu Filmler

Okulun rahatlığından çıkıp üniversiteye girdiğimizde hayatımız tamamen yeni bir boyut kazanır. Dünyayı kendi şartlarımızda deneyimleyip, bu süreçte hatalar yaparken, kayıplara katlanarak ve kendimizi geliştirerek öğreniriz. 

2019 yapımı ‘After’ filminin baş karakteri Tessa Young’ın durumu tam da bu. Okuldayken normal bir hayat yaşamasına rağmen, Hardin Scott adında bir adamla karşılaştığında kolejde tamamen farklı bir deneyim yaşar. Tessa’nın ruhu üzerindeki etkisi o kadar fazladır ki hayat seçimlerini ve en başta hayattan ne istediğini sorgulamaya başlar. 

4. Amar (2017)

Cinselliğin Hat Safhada Olduğu Filmler

Herhangi bir bedensel savurganlık olmaksızın ‘Amar’ın yakınlığı ve ima edilen seksiliği, filmi hemen son zamanlarda heteroseksüel bir aşk hikayesinin en gerçek yeniden yaratmalarından biri haline getiriyor. 

Laura ve Carlos, son zamanlarda yetişkinliğin eşiğinde olan genç aşıklar. Birbirlerine duydukları sevgi her geçen gün artıyor ama güvensizlikleri de artıyor. Toplumsal baskı ve birbirlerine karşı beklentilerle başa çıkıp çıkamayacakları ya da gerçek aşkı bulma sürecinde boyun eğecekler mi bilmiyorlar.

3. Dude (2018)

Cinselliğin Hat Safhada Olduğu Filmler

Filmin başlangıcı hayal kırıklığı yaratsa da, birlikte parti yapan, ot çeşitlerini içen, ahlaksız yorumlardan geçen ve sözde “eğlenceyi” yapan genç grubu sınırda seksi olarak adlandırılabilir. 

Basit hikaye, uyuşturucu bağımlılığıyla uğraşmak, bir zamanlar birlikte olan ancak şimdi ayrılan arkadaşlar, cinsel partner seçimleri ve en önemlisi lise krizleri gibi gereksiz detaylarla dolu bir film. Yine de cinselliğin hat safhada olduğu filmler arıyorsanız izlemenizi öneririz.

2. The Laws of Thermodynamics (2018)

Cinselliğin Hat Safhada Olduğu Filmler

Manel, Barselona’da yaşayan ve termodinamiğin üç yasasına takıntılı olan çılgın profesör-bilim adamınızdır. İnsanların hayatlarının çoğunun, inansalar da inanmasalar da, doğrudan veya dolaylı olarak bu üç kanuna tabi olduğuna inanıyor. Birdenbire, bir gün uzun süreli ortağı Raquel’den ayrılır ve seksi genç süper model Elena’ya aşık olur ve onunla bir ilişki kurar.

Tutkulu ilişkilerine başladıklarında, çok fazla tahammül ve kalp kırıklığı içeren Elena, Manel’in zorlayıcı davranışları ve cinsel ilişkilere karşı tavrıyla hem kafası karışmış hem de hüsrana uğramıştır. Bilim ve seksi bir araya getirmenin kafa karıştırıcı ama tutkulu bir yorumu.

1. High Society (2018)

Cinselliğin Hat Safhada Olduğu Filmler

Hırs, her birimizi hayatta daha iyi bir şey başarmaya iten bir şeydir. Hiçbirimiz sahip olduklarımızdan gerçekten mutlu değiliz ve sürekli daha fazlasını arzuluyoruz. Ama istediğinizi elde etmek için ne kadar aşağı inmeye hazırsınız? 

Bu Kore erotik dramını izlemek için oturmadan önce kendinize sormanız gereken soru bu. ‘Yüksek Sosyete’nin hikayesi, hali vakti yerinde olan ama yine de hayatta daha fazlasını başarmak isteyen evli bir çiftin etrafında dönüyor. İstediklerini elde etmek için, her kim olursa olsun uyumaya ve durumları mümkün olan her şekilde manipüle etmeye hazırlar. Bu film, özünü sağlam tutarken bazı abartılı seks sahnelerine sahip.

En iyi güney kore dizileri

Kore Dizileri: Netflix’teki En İyi Güney Kore Dizileri

Netflix Cinsel İçerik

Netflix Cinsel İçerik Temalı Filmler