in

Cedi Osman’ın Sevgilisi Ebru Şahin Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Ne?

Cedi Osman’ın sevgilisi kimdir? Cedi Osman’ın sevgilisi Ebru Şahin nereli ve kaç yaşında? diye soruyorsanız bu haberimizde Ebru Şahin’in hayatını sizlerle paylaştık.

Cedi Osman’ın Instagram’da sevgilisi Ebru Şahine’e olan aşk dolu doğum günü mesajından sonra Cedi Osman’ın sevgilisi Ebru Şahin’in kim olduğu merak konusu oldu. İnsanlar Ebru Şahin’in yaşını, nereli olduğunu ve boyunu merak ediyorlar. İşte detaylar…

Cedi Osman’ın doğum günü paylaşımından sonra Ebru Şahin, sosyal medya gündemine bomba gibi düştü. Sosyal medyada oldukça fazla takipçisi bulunan Ebru Şahin araştırılıyor. Ebru Şahin kimdir? İşte Ebru Şahin hakkında merak edilenler…

Cedi Osman’ın Sevgilisi Ebru Şahin Kimdir?

Ebru Şahin 18 Mayıs 1994 (27 yıl yaşında), Türk oyuncudur. Ebru Şahin, Fakültesi’nden mezun olduktan sonra oyunculuk üzerine eğitim almıştır. Ebru Şahin seyirci karşısına ilk olarak 2016 yapımı Kan Parası filmi ile çıkmıştır.

Cedi Osmanın Sevgilisi Ebru Şahin Kimdir Kaç Yaşında Nereli Boyu Ne

Ebru Şahin Nereli?

Oldukça seveni olan genç oyuncu Ebru Şahin 18 Mayıs 1994 yılında İstanbul’da doğmuştur.

Ebru Şahin’in Boyu Ne?

Ünlülerin boyları oldukça merak edilen konulardan birisidir. Ebru Şahin’de boyu merak edilen ünlüler arasındadır. Ebru Şahin’in boyu 1,7 m’dir.

[rb_related title=”İLGİLİ HABERLER” total=”2″ style=”dark”]

Ebru Şahin’in Oynadığı Diziler

Başarılı oyuncu Ebru Şahin’in oynadığı diziler merak konusu oldu. Ebru Şahin Harcai, Yasak Elma ve İstanbullu Gelin dizilerinde rol almıştır.

  • Harcai
  • Yasak Elma
  • İstanbullu Gelin

Ebru Şahin’in Oynadığı Filmler

Başarılı oyuncu Ebru Şahin’in oynadığı filmler son zamanlarda oldukça merak konusu oldu. Ebru Şahin, Babam ve Kan Parası filmlerinde rol almıştır.

  • Babam
  • Kan Parası