Çay İçen Amca: Kim Ulan Bu Çay İçen Dayı

Çay içen dayı veya çay içen amcanın kim olduğunu ve neden bu kadar ünlü olduğunu merak ediyorsanız bu haberde sizlere çay içen dayıdan bahsettik.
Çay İçen Amca Çay İçen Dayı

Son yıllarda herkes Google’a çay içen dayı yazınca çıkan amcanın kim olduğunu merak ediyor ve araştırıyor. Çay içen amcanın kim olduğu dışında bu amcanın nasıl bu kadar ünlü olduğunu bu haberde derledik.

Okul yıllarımızda genellikle bilgisayar derslerinde öğrencilerin yanındaki arkadaşına “Google’a çay içen dayı yazsana bi” diye söylediği ve çıkan görsellerdeki amcanın gizemi hayla devam ediyor.

Çay içen amca yazınca hangi görselin çıktığını sizler için bu habere ekledik. Çay içen amcayı sansürsüz bir şekilde görmek istiyorsanız Google’a ‘çay içen amca’ yazmanız yeterli.

Çay İçen Amca Çay İçen Dayı

İşte Google’a çay içen amca yazınca karşınıza çıkan dayı. Peki bu dayının olayı nedir? Neden çıplak bir şekilde çay içiyor? Bu sorular oldukça merak ediliyor. Hadi bu dayının neden bu kadar ünlü olduğunu öğrenelim.

Çay İçen Dayı Kimdir? Çay İçen Amca Kimdir?

Bu dayının gerçekte kim olduğunu bulmak için bir araştırma yaptık. Araştırma sonuçunda bu görselin ilk olarak 2017 yılında uludağsözlük’te paylaşıldığını bulduk. Fakat ilk olarak 2017 yılında paylaşılması pek mümkün değil. Nedeni ise bu dayının çok eskiden de biliniyor olması.

Büyük ihtimalle eski paylaşımları silinen bu dayı hayla bir internet efsanesi olmaya devam ediyor.

Çay içen amca dilden dile dolanarak internette ünlü oldu. Genellikle arkadaşlar arasında makarası yapılan bu dayı hala internette var olmaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir