in

Bridgerton 2.Sezon Ne Zaman? | 2. Sezon Çıkış Tarihi

Dizi, Aralık 2020’de yayınlanmasından bu yana, ‘ Bridgerton ‘, yayın devinde çıkış yapan en çok izlenen Netflix orijinal dizisi oldu. İlk 28 günde 82 milyon kişi tarafından izlendi. Dizi ayrıca 76 ülkede Netflix listelerinde de zirveye ulaştı. 

Chris Van Dusen tarafından yaratılan dizi, Londra’daki Bridgerton ailesini konu alıyor. İlk sezonun ardından hayranlar, Bridgerton 2. sezon ne zaman? diye merak etmeye başladılar. İkinci sezonla ilgili bilgi arıyorsanız, bilmeniz gereken her şey burada!

Bridgerton 2.Sezon Çıkış Tarihi

‘Bridgerton’ 1. sezonun tamamı 25 Aralık 2020’de Netflix’te yayınlandı . İlk sezon, her biri 57-72 dakikalık çalışma süresine sahip sekiz bölümden oluşuyor. 2. sezon 21 Ocak 2021’de onay verildi ve bu, dizinin resmi Instagram hesabı tarafından onaylandı. 

Bridgerton 2.Sezon Ne Zaman?

Ayrıca yapım ekibinin 2021 Baharında çekime başlayacağı da açıklandı. Dizi daha Netflix’te yayınlanmadan önce çekimlerin 2020 Yazında başlaması planlanıyordu. Ancak Koronavirüs salgını nedeniyle ertelenmesi gerekiyordu. Bu nedenle, yapım ekibi 2021 Baharında çekime başlayabilirse, ‘Bridgerton’ 2. sezonun 2022’nin başlarında yayınlanmasını bekleyebiliriz .

İLGİLİ HABER
Watchmen 2. Sezon Büyük İhtimalle Gelmeyecek

Bridgerton 2. Sezon Oyuncuları

Önemli oyunculardan çoğu 2. sezonda geri dönecek. Buna Jonathan Bailey (Viscount Anthony Bridgerton), Ruth Gemmell (Dowager Viscountess Violet Bridgerton), Claudia Jessie (Eloise Bridgerton), Luke Newton (Colin Bridgerton), Luke Thompson (Benedict Bridgerton) dahildir.

Bridgerton 2.Sezon Ne Zaman? | 2. Sezon Çıkış Tarihi

Önemli roller oynayan diğer oyuncular arasında Adjoa Andoh (Lady Danbury), Sabrina Bartlett (Siena Rosso), Harriet Cains (Philippa Featherington), Bessie Carter (Prudence Featherington), Nicola Coughlan (Penelope Featherington), Golda Rosheuvel (Kraliçe Charlotte), Ruby Barker (Marina Thompson) ve Polly Walker (Barones Portia Featherington) var. Çoğu muhtemelen 2. sezonda geri dönecek.

Monarca 3. Sezon Ne Zaman? | 3. Sezon Olacak mı?

Monarca 3. Sezon Ne Zaman? | 3. Sezon Olacak mı?

Anne With An E 4. Sezon Ne Zaman? | 4. Sezon Çıkış Tarihi

Anne With An E 4. Sezon Ne Zaman? | 4. Sezon Çıkış Tarihi