in

Black Shark 4 Global Olarak Satışa Çıktı

Son yılların en popüler teknoloji markası Xiaomi, geçtiğimiz aylarda yeni Black Shark 4 ve 4 Pro akıllı telefon modellerini tanıttı. Tanıtımından sonra şirket bu modelleri kendi ülkesinde satışa sundu. Black Shark 4 ve 4 Pro modellerinin başarısından sonra Xiaomi, bu telefonları global pazara açmaya karar verdi.

İLGİLİ HABER
Xiaomi Eski Model Telefonlar İçin Kamera Güncellemesi Getirecek!

Son zamanların en dikkat çeken telefon modellerinden birisi olan Black Shark 4 serisi, 5 dakikada 30 milyon dolarlık satışıyla rekor kırmıştı. Şimdi ise Xiaomi, bu akıllı telefon serisini global pazarlarda ön siparişe açılmaya başladı.

Satış Rekorları Kıran Black Shark 4 Ön Siparişe Açıldı

Xiaomi’nin oyun anlamında en iyi telefonlarından birisi olan Black Shark 4, bugünden itibaren Global olarak ön siparişe açıldı. Ancak serinin Pro model hakkında henüz bir bilgi yok.

Black Shark 4 Global Olarak Satışa Çıktı

Oyun Canavarı Black Shark 4’ın Fiyatı

Satışa sunulmasından sonra rekorlar kıran Xiaomi’nin oyun anlamında en iyi telefonlarından birisi olan Black Shark 4’ın fiyatı nedir? diye merak ediyorsanız işte detaylar…

8 GB RAM+128 GB: 499 dolar
12 GB RAM+256 GB: 599 dolar

Black Shark 4’ın Özellikleri

Xiaomi’nin oyun canavarı Shark 4; LPDDR5 RAM, UFS 3.1 flash bellek, ve NFC desteğiyle satışa sunuldu. Cihaz, işlemci gücünü ise Snapdragon 870 yonga setinden alıyor. Ek olarak telefon 120W hızlı şarjı destekleyen 4.500 mAh kapasiteli pille de destekleniyor.