in

“Better Call Saul” 5. Sezon Ne Zaman Netflix’te Olacak?

AMC, dizinin 6. sezonunu çekmeye hazırlanmasına rağmen Netflix hayla 5. sezonunu yayınlamadı. Pek çok ülkede 5. sezon yayınlanmış olmasına rağmen Türkiye’de dizinin sadece 4 sezonu bulunuyor. Peki “Better Call Saul” 5. Sezon Ne Zaman Netflix’te Olacak?

Better Call Saul 5. Sezon Ne Zaman?

Better Call Saul 5. Sezon


Breaking Bad, severler Better Call Saul ile Saul Goodman’ın başlangıç hikayesini öğrendi. 2019 yılında yayınlanan El Camino: A Breaking Bad Movie filmi ile Jessie Pinkman’in devam hikayesini izlemiştik. Fakat Bizlediğimiz Better Call Saul, Netflix’de hayla 5. sezonu yok.

Better Call Saul’un 5. sezonu 23 Şubat 2020’de AMC’de gösterime girdi ve tam 10 bölümden oluşuyordu. Better Call Saul’un 6. Sezonunun 2021’de piyasaya sürüleceği doğrulandı. Kesin bir çıkış tarihi henüz onaylanmadı, ancak COVID-19 nedeniyle 2020 yılı içerisinde çekilmeyeceği muhtemel.

Better Call Saul 5. Sezon Netflix Yayın Tarihi

Gelen haberler doğrultusunda Kanada, Amerika Birleşik Devletleri, Güney Afrika ve İspanya’dakiler Better Call Saul 5. sezon için en uzun bekleyecek ülkeler arasıda bulunuyor.

Dizi Amerika’da yayınlandığı için lisansın bu bölgelerde Netflix’e sunulması biraz zaman alıyor. Better Call Saul’un 5. sezonunun 2021’in başlarında Netflix ABD’de olması bekleniyor. Henüz net bir açıklamada bulunulmasa da diğer sezonlarda olduğu gibi sonbaharın ortasında Netflix Türkiye’ye sunulması bekleniyor.

İzlenmesi Zor Filmler

İzlenmesi Zor Filmler | En Rahatsız Edici Filmler

PUBG Mobile 18. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

PUBG Sezon 18 Ne Zaman Gelecek?