Attack on Titan 5. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

  • Whatsapp
Attack on Titan 5. Sezon Ne Zaman

Attack on Titan, şu anda dünyanın en popüler anime dizilerinden biridir. 4. sezon sona ererken, hayranlar Attack on Titan 5. sezonun ne zaman çıkacağını merak ediyor.

Loading...

Anime serisinin dördüncü sezonu, 10 Ocak 2021’de Adult Swim’de gösterime girdi. Aşağıda Attack on Titan 5. sezon çıkış tarihi, fragman, özet ve daha fazlası hakkında bilmeniz gerekenleri paylaştık .

Attack on Titan 5. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Ne yazık ki, Attack on Titan’ın henüz 5. sezonu hakkında bilgi yok. Ve daha da kötüsü, Attack on Titan 5. sezon için yapımcıların bir planı yok gibi görünüyor. 2019’da Attack on Titan, dördüncü ve son sezon için yenilendi. Görünüşe göre, dördüncü sezonun dizinin son sezonu olması planlanıyor.

Ancak hepimiz biliyoruz ki, tüm TV şovları, özellikle de Attack on Titan gibi büyük bir takipçi kitlesi olan TV şovlarının yeni bir sezon için geri dönme olasılığı her zaman vardır.

Loading...

Attack On Titan 5. Sezon Çıkış Tarihi

Attack on Titan 5. sezonun yenilendiğini varsayarsak ki bu henüz gerçekleşmedi, yeni sezon için uzun bir süre beklememiz gerekecek. Her bir sezonun ne kadar sürdüğüne bağlı olarak, Attack on Titan 5. sezonu görebileceğimiz en erken tarih 2022 veya 2023’ün sonunda olacaktır.

Attack On Titan 5. Sezon Fragmanı

Attack On Titan 5. sezon henüz çıkmadığı için yeni sezonun fragmanı yayınlanmadı. Fragmanı görmek için muhtemelen uzun bir süre beklememiz gerekecek. 5. sezonun fragmanı yayınlandığı anda bu haberimizi güncelleyeceğiz.

Attack On Titan Kaç Sezon?

İlk bölümü 7 Nisan 2013’de yayınlanan Attack on Titan’ın dört sezonu vardırDördüncü sezon şu anda Adult Swim’de yayınlanıyor.

Related posts