Aşk Mantık İntikam 11. Bölüm Fragmanı Yayınlandı: Olaylar Devam Ediyor!

  • Whatsapp

Aşk Mantık İntikam 11. bölüm fragmanı YouTube’da yayınlandı. Dizinin severleri fragmanı izledikten sonra şok oldu. 10. Bölümün merak uyandırıcı sonundan sonra izleyiciler Aşk Mantık İntikam 11. Bölümde ne olacak diye merak ediyorlardı. Akıllardaki sorular 11. bölüm fragmanı ile yanıt buldu. İşte detaylar…

Loading...

Her hafta yeni bölümleri ile izleyiciyi ekrana kilitleyen Aşk Mantık İntikam dizisinin yeni bölümünden fragman yayınlandı. Yayınlanan 11. Bölüm fragmanı kısa sürede trendler listesine girdi. 24 saat içerisinde milyonlarca izlenen Aşk Mantık İntikam 11. bölüm hakkında tüm detaylar bu haberde.

Loading...

Aşk Mantık İntikam 11. Bölüm Fragman İzle

Sevilem dizinin yeni fragmanı ‘’Aşk Mantık İntikam 11. Bölüm 1. Fragmanı | SONUNDA ÖDEŞTİK ESRA!’’ başlığı ile paylaşıldı. Fragmanın açıklama kısmında ‘’Ozan ve Esra yeniden bir aradadır. Onları öpüşürken gören Çağla; Ozan’ı, Esra’ya bırakmamaya karar verir. Ozan için savaşacaktır. Çınar ve Ozan’ın arasındaki gerilim ise devam eder. Esra Çınar’ın duygularını bilmediği için bu gerilime anlam veremez. Ozan da Esra da birbirlerine sırılsıklam aşık olduklarını saklamazlar. Esra’nın bu kadar badireden sonra Ozan’ı tekrar kaybetme korkusu olsa da Ozan, Esra’yı bundan sonra her şeyin çok güzel olacağına inandırır ancak gelişen olaylar onları büyük bir yol ayrımına getirecektir.’’ ifadelerine yer verildi.

Related posts