in

Aşk 101 Oyuncuları Kimler? Netflix Aşk 101’de Kimler Oynuyor?

Aşk 101 oyuncuları kimler? diye merak ediyorsanız bu haberimizde Netflix’in en popüler yerli dizilerinden birsi olan Aşk 101’in oyuncu kadrosunda yer alan isimleri sıraladık. Peki Aşk 101 oyuncuları kimler?

Netflix’in en popüler Türk dizilerinden birisi olan Aşk 101’in oyuncu kadrosu son zamanlarda oldukça merak ediliyor. İnsanlar internette bu dizide oynayan kişileri araştırıyor. İşte detaylar…

Aşk 101, Netflix’in en beğenilen Türk dizileri arasında yer almaktadır. Aşk 101 özellikle ilgi çekici konusu ile izleyicilerin beğenisini toplamıştır. Peki Aşk 101 oyuncuları kimlerdir?

Şimdilik yalnızca 1 sezonu olan ve yeni sezonu merakla beklenen Aşk 101’in oyuncu kadrosu çok beğeniliyor. Özellikle başrollerdeki isimlerden Kaan Urgancıoğlu ve  Pınar Deniz’in hayran sayısı oldukça fazla. Peki Aşk 101 oyuncuları kimlerdir?

Aşk 101 Nedir? Konusu Ne? Oyuncuları Kimler?

Aşk 101 Oyuncuları Kimler? Netflix Aşk 101'de Kimler Oynuyor?

Aşk 101, Netflix’in Türk dizilerinden birisidir. Ahmet Katıksız ve Deniz Yorulmazer tarafından yönetilen dizi ikinci sezon için hazırlanıyor. Şu anlık 8 bölümden oluşan dizi ilk olarak 24 Nisan 2020 tarihlerinde Netflix platformunda yayınlandı.

Aşk 101 Konusu Nedir?

Bir grup genç, öğretmenlerini okulda kalmasını sağlamak için yeni gelen basketbol koçuna aşık etmeye çalışır ve bu süreçte kendileri de aşkı keşfetmeye başlarlar.

Aşk 101 Oyuncuları Kimler?

Aşk 101 Oyuncuları Kimler? Netflix Aşk 101'de Kimler Oynuyor?

Kubilay Aka – Kerem
Kaan Urgancıoğlu – Kemal
Alina Boz – Eda
Pınar Deniz – Burcu
Mert Yazıcıoğlu – Sinan
Selahattin Paşalı – Osman
İpek Filiz Yazıcı – Işık
Bade İşçil
Müfit Kayacan – Necdet

İLGİLİ HABER
See 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?