in

Anne With An E 4. Sezon Ne Zaman? | 4. Sezon Çıkış Tarihi

‘Anne With an E’, Lucy Maud Montgomery’nin 1908 tarihli romanı Anne of Green Gables’a dayanan bir Kanada dramasıdır. İlk olarak 19 Mart 2017’de Kanada’da CBC televizyon ağında prömiyerini yaptı ve daha sonra 12 Mayıs 2017’de Netflix’te dünya çapında yayınlandı.

‘Anne With an E’ piyasaya sürüldükten sonra izleyicilerden ve eleştirmenlerden geniş beğeni topladı. Yıllar boyunca pek çok ödül kazanan dizi, sınıfçılık, cinsiyetçilik, feminizm gibi karmaşık konuları ele aldığı için büyük övgü aldı. 

Ne olursa olsun, yapımcılar üçüncü sezonunun ardından ‘Anne With an E’nin fişini çekmeye karar verdiler. Neden iptal edildi ve Anne With an E’ 4. sezonunu olacak mı? gibi sorular soruyorsanız işte detaylar…

Anne With An E 4. Sezon Ne Zaman? | 4. Sezon Çıkış Tarihi

Anne With An E Çıkış Tarihi: Olacak mı?

‘Anne With an E’ 3. sezon 22 Eylül 2019’da CBC’de yayınlandı ve 24 Kasım 2019’da yayınını tamamladı. 3 Ocak 2020’de ise Netflix’te yayınlandı. 25 Kasım 2019’da, CBC’de prömiyerinden sadece bir gün sonra, yapımcılar ‘Anne With an E’nin on bölümlük üçüncü sezonunun son olacağını duyurdu.

İLGİLİ HABER
The End of the F***ing World 3. Sezon Ne Zaman?

Hayranlar öfkelerini ve üzüntülerini Twitter’a dökmek için hızlı davrandılar ve #RenewAnneWithAnE etiketi ile dizinin yenilenmesini talep eden Tweetler atmaya başladılar. Ne yazık ki, ‘Anne With an E’ 4. sezon resmi olarak iptal edildi.

Bridgerton 2.Sezon Ne Zaman? | 2. Sezon Çıkış Tarihi

Bridgerton 2.Sezon Ne Zaman? | 2. Sezon Çıkış Tarihi

Killing Eve 4. Sezon Ne Zaman? | 4. Sezon Çıkış Tarihi

Killing Eve 4. Sezon Ne Zaman? | 4. Sezon Çıkış Tarihi