Amazon Alexa Artık, İnsanların En Yakın COVID-19 Aşı Merkezlerini Bulmalarını Sağlıyor

  • Whatsapp
amazon alexa covid 19

Amazon, COVID-19 aşı merkezleri ve testleri hakkında değerli bilgiler sağlamaya yardımcı olmak adına Amazon Alexa için yeni bir güncelleme yayınladı. İşte yeni Amazon Alexa güncellemesi hakkında tüm bilgiler.

Loading...

Alexa Kullanarak En Yakın Covıd-19 Test Ve Aşı Merkezini Nasıl Bulabilirim?

Amazon Alexa’nın yapımcıları artık COVID-19 ile ilgili sorular hakkında tüm bilgileri toplamak için CoWIN, Sağlık ve Aile Refahı web sitesi ve MapMyIndia ile işbirliği yaptı. Kullanıcılar, Alexa’ya “En yakın COVID-19 test ve aşı merkezi nasıl bulunur” veya “COVID-19 testini nerede yaptırabilirim?” gibi soruları doğrudan sorabilir.

amazon alexa covid 19

Bu güncelleme ayrıca kullanıcıların randevu almak için CoWIN portalını kullanmalarına izin veriyor.

Loading...

Alexa Güncellemesi Hakkında Daha Fazla Bilgi

Bunun dışında Amazon şu anda bağışları kolaylaştırmak için Akshaya Patra, Give India ve Goonj gibi çeşitli STK’larla el ele vermeye çalışıyor. Kullanıcılar “Alexa, şimdi bağış yap” diyerek bağış yapabilecekler.

Bu, Alexa’nın tercih ettikleri STK ortağı ile işlem yapmak için bir uygulama bildirimi ve Amazon.in/donate bağlantısını içeren bir SMS göndermesini sağlayacaktır. Tüm bu güncellemeleri almak için , kullanıcıların Amazon Alexa’nın en son sürümüne sahip olmaları gerekir.

Related posts