in

+18 Diziler | Libido Arttıran Yabancı Diziler

+18 diziler hangileri? diye merak ediyorsanız bu haberimizde libido arttıran en iyi +18 dizileri sıraladık. İşte detaylar…

+18 diziler hangileri? diye merak ediyorsanız bu haberimizde libido arttıran en iyi +18 dizileri sıraladık. İşte detaylar…

Netflix, ilk şovu olan ‘ House of Cards’ı başlattığından beri sürekli olarak TV dizileriyle mümkün olanın sınırlarını zorluyor . O zamandan beri dünya çapında çok şey değişti, ancak geriye kalan, bugün televizyonun yüzü haline gelen şovlar yaratma ve yayınlama becerileridir. Bunu sadece eleştirel beğeni toplayan şovları yayınlayarak değil, neyin gösterilip gösterilemeyeceğini de iterek yaptılar

+18 diziler söz konusu olduğunda da oldukça özgür ruhluydular, bu asla pornoya geçmeseler de şehvetli ve heyecan verici oldu. İşte şu anda izleyebileceğiniz Netflix’teki en seksi dizilerin listesi.

En İyi +18 Yabancı Diziler

En iyi +18 diziler hangileri? diye merak ediyorsanız bu haberimizde cinselliğin dozunun kaçtığı en popüler +18 dizileri sıraladık.

Grey’s Anatomy (IMDb: 7,6)

+18 Diziler

Seattle Grace Hastanesinin doktorlarının kişisel ve profesyonel yaşamlarını anlatan bu dizi, dünya çapında oldukça iyi biliniyor. Hafif komedi ve romantizmi  yoğun, dramatik durumlarla dengelemenin yanı sıra , ‘Grey’s Anatomy’ unutulmaz performanslar sunan büyük, harika bir oyuncu kadrosuna sahiptir. Karakterleri ilginç ve karmaşıktır. Seksi bir şov arıyorsanız, zaman ayırmaya değer.

How To Get Away With Murder (IMDb: 8,1)

+18 Diziler

Bu dizide Viola Davis başrolde, üniversitede hukuk dersleri de veren, tanınmış bir ceza avukatı olan Annalise Keating karakterini canlandırıyor. Hukuk firmasında stajyer olarak çalışan beş gelecek vaat eden öğrenciyi kanatları altına aldı. Bu beş öğrenci ve Keating gösterinin konusu oldu.

Keating’in, müşterilerinin cinayet kadar ciddi suçlardan kurtulmalarına yardım ettiğinde işe yarayan birçok kirli numarası vardır. Seks sahneleri öyle hareketlerle doludur ki Davis, Billy Brown ile bir tanesini gerçekleştirirken sırtını ciddi şekilde yaralamıştır.

House of Cards (IMDb: 8,7)

18 Diziler

‘House of Cards’, televizyon tarihinin en iyi siyasi gerilim filmlerinden biridir. Gösteri, 1990 İngiliz versiyonunun bir yeniden yapımıdır, ancak Netflix onu daha Amerikan yapmak için bazı şekillerde değiştirdi. 

Francis (Frank) Underwood, bir politikacı kadar acımasızdır. Ve Başkan tarafından seçilen Walker ona Dışişleri Bakanı pozisyonunu vermeyi reddettiğinde, Underwood, Walker ve yakın arkadaşlarını dizlerinin üstüne çökertmek için bir göreve başlar. Kevin Spacey  ve Robin Wright bu gösteride bazı çarpıcı işler başardılar. Bu dizide seks sahneleri de bol. Underwood ile muhabir Zoe Barnes (Kate Mara) arasındaki ilişki gün geçtikçe kızışır. Gösteri ayrıca eşcinsel ilişkileri, üçlüleri ve daha fazlasını tasvir ediyor.

Shameless (IMDb: 8,6)

18 Diziler

‘Utanmaz’ aynı adlı bir İngiliz dizisinden uyarlanmıştır. Gallagher ailesi, altı çocuğu, annesi ve babası alkolik olan fakir bir İrlandalı Amerikan ailesidir. En büyüğü Fiona Gallagher, birçok erkek ve kız kardeşine elinden geldiğince iyi bakıyor. Her bölüm, Gallagher altı kardeşten birinin veya birkaçının içine girdiği çılgın ve dramatik bir hikayeyi anlatıyor. 

Dizinin tüm oyuncu kadrosunun performansları olağanüstü. Bunun yanı sıra senaryo, komedi ve drama arasında mükemmel bir dengeye sahip. Sekiz sezonla, karakterler (ve ayrıca oyuncular) büyüyor ve muazzam zorluklarla yüzleşiyor. Filmde Fiona’nın karakterini içeren bazı tutkulu samimi sahneler var. Gösteri oyunculuğu, kara komedisi ve mavi yakalı ailelerin tasviri ile övgü topladı. Çoğu eleştirmen diziyi oldukça yüksek puanladı ve onu mutlaka izlenmesi gerektiğini söyledi.

Luke Cage (IMDb: 7,3)

18 Diziler

‘Luke Cage’, ‘Daredevil’ ve ‘Jessica Jones’dan sonra Netflix’te yayınlanan üçüncü Marvel serisiydi. New York’un Harlem bölgesindeki bir süper kahramanın hikayesini anlatıyor. Cage, fiziksel acıya dayanıklı bir adamdır. Kurşun geçirmez bir cildi ve bir canavar kamyonun gücüne sahip.

Mike Colter, New York’ta yeni bir hayat kurmaya çalışan ve şehirdeki suç ve yolsuzluk seviyesini düşürmeye çalışan insanüstü yeteneklere sahip bir adam olan Cage rolünü oynuyor. Cage, aynı anda çok sayıda insanla savaşmak için olduğu kadar yatakta da iyidir. Ve şovda sizi daha fazlası için bağlayacak bazı gerçek ateşli sahneler var.

Easy (IMDb: 6,9)

+18 Diziler

‘Easy’, Chicago’da aşk, teknoloji ve kültürün modern labirentinde yer alan iç içe geçmiş bir grup arkadaşıyla ilgili. Hikayeler gevşek bir şekilde bağlantılı olsa da, bölümlerin çoğu kısa film olarak görülebilir. 

Dave Franco,  Orlando Bloom , Kate Micucci ve Kiersey Clemons, oyuncu kadrosunda yer alan oyunculardan bazıları. Genel olarak, insanlar ve ilişkiler hakkında güçlü bir yetişkin dizisidir.

Elite (IMDb: 7,6)

+18 Diziler

‘Elite’,  Netflix’te olduktan sonra oldukça popüler hale gelen bir  İspanyol dizisidir Dizi, burs aldıktan sonra İspanya’nın en seçkin özel okuluna giden üç arkadaştan oluşuyor. Dizi eğlenceli ve birlikte yaşayan ve okuyan lise öğrencileriyle ilgilidir. 

Doğal olarak, sınıflarının tüm öğrencilerinde hem hetero hem de eşcinsel birçok anlar yaşanıyor. Ana hikayeye paralel bir cinayet gizemi de var. 

GLOW (IMDb: 8,0)

+18 Diziler

‘GLOW’ şov dünyasında büyük bir başarı elde etmeye çalışan bir grup kadının hayatını anlatıyor. Bu Netflix orijinali, 80’li yılların kadın güreş ligine dayanıyor.  Neredeyse tamamı kadınlardan oluşan oyuncu kadrosu size ‘Orange is the New Black’i hatırlatacak. Zaten ikinci sezon için yenilenen ‘GLOW’, Netflix’teki en seksi dizilerden biridir.

Jessica Jones (IMDb: 7,9)

18 Diziler

Başrolünü Krysten Ritter’ın oynadığı ‘Jessica Jones’, şimdi özel bir dedektifin sessiz bir yaşamını sürdüren eski bir süper kahramanın hikayesini anlatıyor. İşinde harika ama tam bir alkolik. Jessica’nın Patty dışında arkadaşı yok. Ebeveynleri bir araba kazasında öldükten sonra Jessica, Patty ve annesiyle yaşadı. 

Gösterinin iki süper kahraman arasında gerçek ateşli sahneleri var. Dünyayı kurtarmayı bitirdikten sonra biraz ter atmaları gerekiyor. Jessica Jones, hem izleyicilerden hem de eleştirmenlerden olumlu tepkiler aldı. Neo-noir tarzı büyük beğeni topluyor. Dedektif hikayelerinin ve çizgi roman karakterlerinin hayranları bu gösteriye bayılacak. Burada övgüye değer olan şey, yapımcıların olabildiğince gerçekçi ve cesur bir süper kahraman hikayesi yaratmaya çalışmasıdır.

The Borgias (IMDb: 7,9)

+18 Diziler

Orta çağların kraliyet aileleri, asırlık saraylarında dolaşan çok fazla erotizme sahip görünüyor. “The Tudors” ve “The Borgias” gibi gösteriler bizi buna inanırdı. Bu gösteride, Roma Katolik kilisesinde iktidara gelen bir Borgia ailesini takip ediyoruz. Rodrigo Borgia, Papa 6. Alexander olarak konumunu güvence altına almak için oğlunun yardımıyla rüşvet kullanıyor. Ancak, Kardinaller Koleji’nde kendisine karşı komplo kurmaya başlayan bazı düşmanlar kazandı. ‘The Borgias’ın sağlam bir kadrosu var ve temposu son derece iyi.

Ayrıca setler ve kostümler özenle yapılmış ve senaryo son derece iyi inşa edilmiştir. Hemen hemen her sahne, bütünüyle bir Rönesans tablosundan kaldırılmış gibi görünüyor. Sizi koltuğunuzun ucunda tutacak bazı kıvrımlar ve püf noktaları ile bu, tarihi dramalardan hoşlananlar için mutlaka izlenmesi gereken bir şey. 

İlk sezonda, Papa 6. Alexander’ın yozlaşmış ve iğrenç yöntemlerle Hıristiyan dünyasının başı yapıldığını görüyoruz. Aile, Avrupa krallarının karanlık siyasetine ve onların yoğun ve kirli güç mücadelelerine derinden dahil oluyor. Şovun şehvetli seks sahneleri var ve ayrıca aile içinde ensest ilişkisine dair açık bir ipucu var.

What/If (IMDb: 6,3)

+18 Diziler

Mike Kelley tarafından yaratılan ‘What / If’, saygın insanlar kabul edilemez şeylere doğru yollarını bulduklarında etkilerini araştıran bir gerilim dizisidir. Bu tür eylemlerin ahlaki sonuçlarını ele alır ve tüm bir yaşamın kaderini değiştirme potansiyeline sahip kararlara odaklanır. 

Gypsy (IMDb: 6,9)

+18 Diziler

“Gypsy”, Lisa Rubin tarafından yaratılan psikolojik bir gerilim dizisidir. ‘Gypsy’, hastasının hayatına alçakgönüllü bir şekilde giren psikolog Jean Holloway’i konu alan, kadın odaklı bir hikayedir. 

İLGİLİ HABER
Masumlar Apartmanı Oyuncuları Kimler, İsimleri Ne?